שר"פ - רופאים אליהם ניתן לקבוע תור באפיק שר"פ

מרכז זימון תורים - 02-6555999
או באמצעות
טופס זימון תורים באתר האינטרנט

אונקולוגיה
ד"ר רות איזקסון - ראשון 14:00-15:20
פרופ' אלברטו גביזון - שלישי 16:00-17:00
ד"ר טל גרנדר – חמישי 15:00-16:00
ד"ר טומס טישלר – שלישי 16:00-19:00
ד"ר עמיאל סגל – ראשון 15:00-18:00 ושלישי 15:30-18:00
ד"ר אורה רוזנגרטן – רביעי 16:00-17:30

אונקולוגיה/כאב
פרופ' נתן צ'רני – שני 17:00-18:00

אופטומטריה
מר ליאונל אפשטיין - ראשון-חמישי  15:00-17:30
 
אורו-גניקולוגיה
ד"ר רויטל ארבל - שלישי 15:00-18:00

אורולוגיה
ד"ר משה זילברמן - רביעי 15:00-18:30
פרופ' עמיצור פרקש – שני 15:00-17:15
פרופ' עפר שנפלד – חמישי 16:00-19:20
ד"ר אהוד גנסין

אורולוגיה/ילדים
פרופ' בוריס צ'רטין – שלישי 15:00-18:00

אורתופדיה
ד"ר מנחם יצחקי – שני 15:30-17:15 ורביעי 16:00-17:15
ד"ר משה ליפשיץ - שלישי 15:00-17:00

אורתופדיה/ילדים
ד"ר אהוד לבל – ראשון 15:00-15:45

אורתופדיה/כף יד
ד"ר גנאדי יודקביץ – רביעי 17:00-19:00

אורתופדיה/כף רגל
ד"ר שמואל וייס – שלישי 15:00-17:00

אורתופדיה/טראומה/כתף
ד"ר ויקטור ויסברוד - ראשון 15:00-17:00
 
אורתופדיה/עמוד שדרה
ד"ר דוד הנדל - שני 15:00-18:40
ד"ר שבתאי סבתו – ראשון 16:30-18:30

אף אוזן גרון
ד"ר דוד כהן – ראשון ורביעי 15:00-19:20
ד"ר ג'אן איב סישל – שני 14:30-18:20
ד"ר אורי פלג – רביעי 15:00-19:00
ד"ר רונן פרץ - שלישי 15:30-18:30

גושה/פנימית
פרופ' ארי זימרן – רביעי 16:00-18:00

גנטיקה
פרופ' גאונה אלטרסקו -  שלישי 16:00-18:00

גסטרואנטרולוגיה/מבוגרים
ד"ר דן ברוורמן - שלישי  15:00-15:45
ד"ר סופיה זיידס – חמישי 15:00-16:00
ד"ר זאב יעקובסון – רביעי 14:00-14:45
פרופ' דניאל רחמילביץ – שלישי 14:00-19:00
ד"ר אריאלה שטרית – רביעי 14:30-15:30 
פרופסור ערן גולדין
ד"ר דב ונגרובר
ד"ר יוסף ליסי


גסטרואנטרולוגיה/ילדים
פרופ' דן טרנר – ראשון 14:00-16:15

גריאטריה
ד"ר יהודה ון דייק – חמישי 16:00-18:30
פרופ' משה זוננבליק – שני  15:15-18:15
פרופ' ארנולד רוזין – ראשון 16:00-18:30

המטולוגיה
ד"ר יעקב אשכנזי - שני 14:00-14:45
ד"ר שושנה רוכלמר – שני 16:00-17:00

המטולוגיה/ילדים
ד"ר חגית מיסקין – ראשון 15:00-16:30

הרדמה
ד"ר דוד אולשוונג - שני 15:00-16:30

הרדמה/כאב
ד"ר אלכסנדר זלדין – ראשון 15:00-15:30

כירורגיה
ד"ר יוסף אלברטון - ראשון 16:00-18:20
ד"ר לואיס ריבקין - שני  15:30-17:30
פרופ' פתחיה רייסמן – שני 14:00-16:00 וחמישי 13:30-15:30
ד"ר רם שפירא – רביעי 15:00-17:00
ד"ר יאיר עדן

כירורגיה/כלי דם
ד"ר יוסף שפירא – שני וחמישי 15:30-19:10
ד"ר עדי בכר רובינשטיין

כירורגיה לב-חזה
ד"ר מאהר דיב – שלישי 15:00-17:00
ד"ר שלום (שולי) זילברמן – חמישי 16:00-17:45

כירורגיה פלסטית
ד"ר יעקב גולן – ראשון וחמישי 15:30-17:30
ד"ר יצחק טוכמן - רביעי 16:00-17:00

כירורגיה/פרוקטולוגיה
ד"ר אלכסנדר מינץ – חמישי 15:00-17:00

כירורגיה/שד
ד"ר משה כרמון – ראשון 15:00-16:00

כלי דם
ד"ר צבי אברמוביץ  - שלישי 14:00-16:15
ד"ר איליה גולדין – שלישי 15:00-16:00 
 
מחלות זיהומיות/רפואה פנימית
פרופ' עמוס ינון – ראשון 15:00-16:30
ד"ר אלי שוורץ – רביעי 14:00-14:30

מחלות זיהומיות/ילדים
ד"ר יחיאל שלזינגר – ראשון 14:30-15:30 ורביעי 14:30-16:00

נוירולוגיה/ילדים
פרופ' ורדה גרוס צור - שלישי - 15:00-18:30

נוירולוגיה/מבוגרים
ד"ר איזבל לובצקי קורן - רביעי 15:00-16:00
ד"ר יורם פינקלשטיין – חמישי 16:00-17:30
פרופ' אברהם שטיינברג – שני 15:00-18:00 וחמישי 14:30-17:00

נפרולוגיה/ילדים
פרופ' יעקב פרישברג – שני 16:00-17:20

נפרולוגיה/מבוגרים
ד"ר יצחק סלוטקי - שלישי 15:45-16:45
ד"ר לינדה שביט – ראשון 15:00-15:30

נשים
ד"ר ישעיהו אבולעפיה - שלישי 17-19, חמישי 15:30-19:10
פרופ' עוזיאל בלר – רביעי 15:30-20:00
ד"ר אפרים גדנסקי ראשון 15:20-20:00
פרופ' סורינה גריסרו גרנובסקי - רביעי 15:30-19:10
ד"ר בוריס צוקרמן – שני 14:30-16:00
ד"ר מיכאל שיה – רביעי 13:00-17:00
ד"ר ולדימיר פלוטקין

נשים/אולטרסאונד
ד"ר רון רבינוביץ ראשון ושלישי 15:30-23:00
ד"ר אייל מזעקי שני וחמישי 15:30-23:00

נשים/הפריה חוץ גופית
פרופ' טליה גבע אלדר רביעי 15:15-19:00 
ד"ר מיכאל גל – רביעי 15:00-21:00
פרופ' אהוד מרגליות – שני 16:00-21:30 ושלישי 15:20-23:30 

נשים/מיילדות
פרופ' ארנון סמואלוב - רביעי 15:30-20:00

עיניים
ד"ר בן-ציון סילברסטון – ראשון וחמישי 15:45-17:00
ד"ר יעקב רוזנמן –שני ורביעי 15:00-17:15
ד"ר סוזי רונן – ראשון 14:00-14:30
ד"ר ישראל שטרסמן – ראשון 15:00-18:00

עיניים/ילדים
ד"ר פול כהן – חמישי 15:15-18:00

פנימית
ד"ר שושנה זווין – רביעי 15:00-16:20

פנימית/אנדוקרינולוגיה
ד"ר גבריאל מונטר – חמישי 15:00-16:30

פנימית/טיפול נמרץ
פרופ' משה הרש – ראשון 15:30-17:00

קרדיולוגיה
פרופ' דן צבעוני - בתיאום עם המזכירות - טלפון: 02-6555974
ד"ר מיכאל אילן – שלישי 16:00-17:30
ד"ר עדי בוטנרו - ראשון 14:30-19:00
ד"ר יונתן בלקין- ראשון 17:30-19:00, שני 16:00-19:00, שלישי 16:00-18:00
ד"ר מדי מוריאל – שני 15:40-16:30
ד"ר שמואל מיילר – ראשון 15:00-17:00
ד"ר מרק קלוטשטיין – ראשון 17:30-19:00
ד"ר דוד רוזנמן – שני 16:00-18:00

קרדיולוגיה/ילדים
ד"ר דניאל פינק – שני 16:00-18:30

קרדיולוגיה - קוצבים
ד"ר אהרון מדינה - ראשון וחמישי 14:40-15:40

קרדיולוגיה/שיקום ומניעה
ד"ר יעקב קליין – חמישי 15:00-16:30   

ראומטולוגיה
פרופ' גדעון נשר – ראשון 15:00-16:15 ושלישי 15:00-15:45

ראומטולוגיה/ילדים
פרופ' פנחס השקס- שני 15:00-18:30
ד"ר פאולינה נבון אלקן – חמישי 15:00-15:30 
 
רדיולוגיה (דימות) 
פרופ' עירית הדס הלפרין- ראשון עד חמישי 11:45-15:30
ד"ר דרורה פישר – רביעי 15:00-16:30 וחמישי 14:30-16:30

רדיולוגיה/אנגיוגרפיה
ד"ר אנטוני פרשטנדיג – ראשון 15:00-15:30

ריאות/מבוגרים
ד"ר גבריאל איזביצקי ראשון 14:30-16:30
ד"ר אפרים מלצר – שלישי ורביעי 16:00-18:00
ד"ר אריאל רוקח – שלישי 15:00-18:00 וחמישי 15:00-15:20

ריאות/ילדים
ד"ר שמואל גולדברג – שלישי 15:00-15:30
פרופ' אלי פיקאר – שני 16:00-18:00