המרכז לרפואת ספורט עובר לארנה

 

הסכם שיתוף פעולה נחתם בין חברת אריאל שמנהלת את הארנה , לבין ' שערי צדק ספורט'

 

בהיכל הפיס ארנה יחל לפעול בקרוב המרכז לרפואת ספורט 'שערי צדק ספורט' שנפתח לפני מספר חודשים. ביום חמישי שעבר נחתם בטקס צנוע הסכם שיתוף פעולה בין החברה העירונית אריאל שמנהלת מטעם העירייה את מתלם הארנה לבין במרכז הרפואי שערי צדק שמפעיל את מרכז הספורט.

במסגרת ההסכם שנחתם בין אריאל לבין שערי צדק, המרכז הרפואי ישכור כ- 200 מ"ר במתחם הארנה, בהם יוקמו בחודשים הקרובים חדרי בדיקה לרופאים, חדרי טיפולים, חדרי בדיקות וחדר כושר מקצועי ומאובזר היטב. הקמת מרכז הספורט תחל בתוך מספר ימים ותימשך כשלושה חודשים, כשעד לחניכתו בארנה הוא ימשיך לפעול במרכז הספורט של האוניברסיטה העברית בהר הצופים.את העברת מרכז הספורט למתחם הארנה יזם מנכ"ל חברת אריאל ציון תורג'מן, שאומר השבוע לכל העיר כי השילוב בין המשכן, המהווה בית לספורטאים לבין 'שערי צדק ספורט', המוביל ברפואת הספורט בישראל, הוא שילוב מנצח".

סמנכ"לית הכספים של שערי צדק רות גלבג מוסיפה: "בחרנו למקם את 'שערי צדק ספורט' בארנה, המהווה את הלב הפועם של הספורט בירושלים.  אין לי ספק שהשילוב בין הצוות שלנו, הכולל את טובי המומחים ברפואת ספורט בישראל, לבין האכסניה היוקרתית – יביא כבוד לכולנו". משערי צדק נמסר השבוע כי "המרכז לרופאת ספורט בראשות נעמה קונסטנטיני פונה לכל שכבות הציבור".