כמיטב מסורת פורים: הפועל י-ם ביקרה ב"שערי צדק"

 

אלופת המדינה הגיעה למחלקות הילדים בבית החולים לחלק מתנות . הלפרין: "זכות גדולה"

 

גם השנה, כפי שנהוג מזה שנים רבות, הגיעו בחג הפורים  כל שחקני הקבוצה, מלווים בצוות המקצועי, לבית החולים וילף לילדים בשערי צדק . הם ביקרו במחלקות הילדים, והקדישו זמן לכל אחד מהילדים המאושפזים. כל ילד זכה לקבל שי נאה, והנהלת הקבוצה העניקה לילדים מערכת "מציאות מדומה", שנתרמה באהבה על ידי בנק יהב וחברת ד. ימין בע"מ . המערכת הותקנה על גלגלים, והיא מגיעה עד למיטת הילד המאושפז כדי להנעים את זמנו.   

פרופ' יחיאל שלזינגר, המנהל הרפואי של בית החולים וילף לילדים בשערי צדק, וגב' רות רלבג, סמנכ"לית כספים במרכז הרפואי, הודו לשחקנים על הקשר המתמשך עם הילדים המטופלים בבית החולים ועל פעילותם הקהילתית הענפה. הנהלת הקבוצה ו"בנק יהב" נותן החסות הראשית ברכו על הקשר המיוחד. קפטן הקבוצה, יותם הלפרין, ברך בשם השחקנים: "אני מאחל בריאות לילדים וחג פסח שמח וכשר",  אמר יותם,   "וכמו שאני אומר כל שנה -  אנחנו מקווים שבשנה הבאה לא נראה אתכם פה, תחזרו הביתה בשלום ותרגישו טוב. זה הכי חשוב".  זו הייתה הופעתו הפומבית הראשונה של עודד קטש כמאמן הקבוצה:  "זו זכות גדולה בשבילנו להיות כאן. אני רוצה להודות לאנשים שעבדו קשה על הכנת האירוע, ואני מתרגש לקחת בו חלק. אני מאחל בריאות ושמחה לילדים".המרכז הרפואי שערי צדק נבחר על ידי קבוצת הפועל "בנק יהב" ירושלים בכדורסל כספק שירותי הרפואה לשחקנים ומלווה את הקבוצה מזה מספר שנים. מקרי החרום של השחקנים מטופלים על ידי  רופאי בית החולים, טיפולים ובדיקות מתקדמות ניתנים בשעת הצורך ונשות השחקנים זוכות לליווי מקצועי בתקופת היריון ובלידה. במרכז הספורט של בית החולים בודקים כל שחקן בתחילת העונה, דואגים לבריאות השחקנים ולאורח חיים בריא ומותאם למאמץ הרב שהם משקיעים.

אבל הקשר לא מסתכם בכך. שחקני הקבוצה "מאמצים" את הילדים המטופלים בבית החולים שערי צדק, מארחים אותם במשחקי הבית ומידי פעם אף מוזמן אחד הילדים לטקס מיוחד, במהלכו הוא נפגש עם השחקנים במרכז הארנה ואף זוכה לקבל כדור חתום על ידם.