גביע המדינה של הפועל ירושלים מגיע לבקר ילדים

 

 

שחקני 'הפועל יהב ירושלים' יחגגו פורים עם הילדים המאושפזים בשערי צדק
יום חמישי, 21.03.19 בשעה 10.00 בבוקר .

המרכז הרפואי שערי צדק וקבוצת הכדורסל הפועל "בנק יהב" ירושלים יערכו ביום חמישי, י"ד באדר ב', ה-21.03.19 בשעה 10.00, זו השנה ה-12 ברציפות , את אירוע פורים המסורתי במחלקות הילדים בבית החולים 'וילף' לילדים בשערי צדק. האירוע יתקיים בהשתתפות מנהלי הקבוצה, הצוות המקצועי והשחקנים, אליהם יצטרף השנה גם גביע המדינה, בו זכתה הקבוצה בחודש שעבר . האירוע המשותף של שערי צדק והפועל בנק יהב ירושלים בפורים, שהפך למסורת ארוכת שנים, מהווה נדבך נוסף בקשר ההדוק בין שני הצדדים הנמשך לאורך כל השנה.
שחקני הפועל בנק יהב ירושלים מלווים ו'מאמצים' את הילדים המטופלים במרכז הרפואי  שערי צדק במהלך העונה ומארחים אותם בדרך קבע במשחקי הבית של הקבוצה. הפועל אף משתפת נציגים ממחלקות הילדים של בית החולים 'וילף' לילדים, בטקסי הקהילה של הקבוצה, במהלכם מוזמן אחד מהילדים לעלות לפרקט לקול תשואות הקהל ולקבל שלל מתנות מהקבוצה ובעיקר הרבה חום ואהבה. 
המרכז הרפואי שערי צדק הוא מזה שנים 'בית החולים של הקבוצה' ומעניק לשחקנים ובני משפחותיהם מכלול רחב של שירותי רפואה   לרבות טיפול במקרי החירום של השחקנים, בדיקות מתקדמות והכרחיות, חיסונים ובדיקות וכמובן מעקב היריון ולידה לנשות השחקנים.  

באירוע פורים השנה, בהובלת גיא הראל מנכ"ל הפועל בנק יהב ירושלים ויובל קורן , פרופ' עופר מרין המנכ"ל החדש של שערי צדק , רות רלב"ג, סמנכל"ית הכספים ופרופ' יחיאל שלזינגר, המנהל הרפואי של בית החולים 'וילף' לילדים בשערי צדק, תעניק הנהלת הקבוצה במתנה 5 משקפי "מציאות מדומה" חדישים ויחודיים למחלקות הילדים. לאחר מכן ייערך הביקור המסורתי של השחקנים והצוות המקצועי בתוך מחלקות הילדים, במהלכו ישוחחו  השחקנים  עם הילדים המאושפזים ובני משפחותיהם ויעניקו להם תיקים עמוסים במתנות והפתעות. בזמן האירוע יוצב גביע המדינה לראווה במתחם מוסדר בקומה 7 והקהל הרחב יוכל להגיע ולהצטלם לידו. 
מנכ"ל הפועל בנק יהב ירושלים , גיא הראל :" הפועל  בנק יהב ירושלים וילדי שערי צדק  צועדים יחד כבר שנים ארוכות .הילדים של המרכז הרפואי שערי צדק  הפכו לחלק בלתי נפרד ממשפחת הפועל בנק יהב ירושלים ואנו שמחים ונרגשים בכל פעם מחדש להגיע לבית החולים ולהעניק לילדים המדהימים הללו רגעים של אושר. לראות את החיוך הגדול של הילדים והמשפחות  זה סיפוק אדיר שקשה לתאר במילים. הפעילות למען הקהילה היא ערך עליון עבורנו ואנו נמשיך בכל הכוח לפעול ולתרום למען הקהילה לאורך כל העונה".  
הנהלת שערי צדק :
אנו גאים להיות בית החולים המלווה את הפועל ירושלים  ולהעניק טיפול מקצועי לשחקנים ולבני משפחותים במשך כל השנה. שיתוף הפעולה בין 'בית החולים של ירושלים' לקבוצת הכדורסל של ירושלים בא לידי ביטוי בדרכים שונות, ושיאו בביקור השנתי של שחקני הקבוצה במחלקות הילדים שלנו. הביקור מביא שמחה לילדים ועוזר להם להתמודד.