מתחדשים בביקור חולים

 

מחלקת יולדות חדשה ותינוקייה מתקדמת ייפתחו בשבוע הבא

 

המרכז הרפואי שערי צדק יפתח בשבוע הבא את מחלקת היולדות החדשה ואת התינוקייה החדשה שהוקמו בבית החולים ביקור חולים.
 
במחלקה החדשה הושקעו משאבים רבים והיא הוקמה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך חשיבה על נוחות היולדת, שמירה על האווירה המיוחדת, המכשור המתקדם וכמובן עם הצוות הרפואי, הסעודי והמקצועי של שערי צדק שהוא הטוב והמנוסה ביותר בארץ.
 
בנוסף למחלקה תיפתח תינוקייה חדשה ומתקדמת שתעניק לתינוקות שרק נולדו את הטיפול הטוב ביותר.
 
המחלקה והתינוקייה החדשה הוקמו בשל הביקוש הרב ללידה בביקור חולים ומתוך מטרה להעניק ליולדות את התנאים והטיפול הטובים ביותר.
במסגרת הלידה בביקור חולים היולדות זכאיות ללילה שלישי חינם או לילה במלון יולדות. כמו כן היולדות זכאיות להשתתף בקורס הכנה ללידה בהחזר מלא ובסדנת הכנה ייחודית ללא עלות.
 
ביקור חולים קיים למעלה מ- 100 שנים והוא אחד המוסדות הוותיקים והחשובים ביותר בירושלים.
לפני 6 שנים המרכז הרפואי שערי צדק לקח תחת אחריותו את ניהול ביקור חולים והחיל בו את הסטנדרטים הרפואיים והמקצועיים הגבוהים ביותר.
כלל המערך המיילדותי לרבות הרופאים, המיילדות, המרדימים הם צוותי שערי צדק המביאים איתם את הניסיון והמקצועיות הטובה בארץ.


 
למעלה מ- 6000 נשים בוחרות מידי שנה ללדת בביקור חולים וכעת יזכו היולדות החדשות לתנאי בית מלון מתקדמים באותה אווירה ייחודית שנשמרת כבר למעלה מ- 100 שנים.
 
מנכ"ל שערי צדק, פרופ' עופר מרין: "דורות רבים של ירושלמים נולדו בביקור חולים ובכל יום אנו פוגשים משפחות שהדור הרביעי והחמישי מגיע ללדת בביקור חולים. המחלקה החדשה והתינוקייה המתקדמת תעניק ליולדות חווית לידה מהטובות שיש תוך שמירה על המסורת והאווירה הייחודית שיש רק בביקור חולים".