​ציון 100 לשערי צדק

 

כלל הסטודנטיות והסטודנטים לסיעוד של שערי צדק עברו בהצלחה את בחינת ההסמכה של משרד הבריאו

 

הצלחה מדהימה לסטודנטיות ולסטודנטים לסיעוד של המרכז הרפואי שערי צדק: 100 אחוזי הצלחה בבחינת ההסמכה של משרד הבריאות זו השנה השלישית ברציפות.
 
בחודש שעבר ניגשו למבחני ההסמכה של משרד הבריאות 79 סטודנטיות וסטודנטים לסיעוד הלומדים בשתי תכניות המופעלות על ידי בית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי שערי צדק:
38 סטודנטיות וסטודנטים מתכנית ההסבה לאקדמאים ו 41 סטודנטיות ממסלול לימודי הסיעוד המופעל בשיתוף קמפוס טל של המרכז האקדמי לב.
 
מתוצאות המבחן שהתקבלו השבוע התברר כי כלל הסטודנטיות והסטודנטים עברו בהצלחה את המבחנים המורכבים ויקבלו את תעודת ההסמכה ממשרד הבריאות.
בשערי צדק מברכים על ההישג המרשים ומציינים כי מרביתם צפויים להיקלט במחלקות השונות בשערי צדק.
 
מנכ"ל שערי צדק, פרופ' עופר מרין "שערי צדק חרט על דגלו מתן שירות רפואי וסיעודי הטוב ביותר עם הצוותים הטובים ביותר וההצלחה של הסטודנטיות והסטודנטים שלנו היא ההוכחה לכך. זוהי גאווה גדולה עבורנו ובשם כל עובדי שערי צדק אני שולח ברכות לסטודנטיות ולסטודנטים ולצוות בית הספר לסיעוד. כל הכבוד".

 

סמנכ"לית הסיעוד והאחות הראשית גלי וייס "צוותי הסיעוד של שערי צדק הם מהטובים בארץ ועושים מלאכת קודש בימים ובלילות כדי להעניק את הטיפול והשירות הטוב ביותר למטופלים. אנו גאים בסטודנטיות ובסטודנטים שלנו שהוכיחו שגם הם ברמה הגבוהה ביותר וכבר בתקופה הקרובה נשלבם במחלקות ובאגפים השונים ויחד נמשיך להעניק את הטיפול הטוב ביותר למטופלים".
 
מנהלת ביה"ס לסיעוד, תמי גלט "זוהי גאווה גדולה עבורנו ותעודת כבוד לרמה הלימודית והמקצועית שלנו בשערי צדק. עובדי הסיעוד הם חלק מרכזי וחשוב במערך הטיפולי במערך הבריאות בכלל ובשערי צדק בפרט. מסלולי הלימוד לסיעוד של שערי צדק הם מהמובילים בארץ ומעניקים הכשרה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר לצד קורסי העשרה והדרכות אישיות לפיתוח וחיזוק אישי ומקצועי. אני מברכת את הסטודנטיות והסטודנטים שלנו על הצלחתם ומאחלת להם המשך הצלחה בתפקידם המאתגר".
 
פרופ' פרידה גנץ, דיקאן הפקולטה למדעי החיים והבריאות במרכז האקדמי לב "אנחנו מכינים אותם ברמה גבוהה ונותנים לסטודנטים והסטודנטיות את המיומנות והכלים כדי להיות האחים והאחיות הטובים ביותר. המרכז האקדמי לב מדורג מזה מספר שנים במקומות הראשונים בישראל בלימודי סיעוד מה שמעיד על הרמה הגבוהה של הלימודים האקדמיים".