מרחיבים את שירותי שערי צדק בבית שמש

 

מנכ"ל המרכז הרפואי שערי צדק פרופ' עופר מרין וראש עיריית בית שמש, ד"ר עליזה בלוך סיכמו הבוקר על הרחבת מערך השירותים הרפואיים של שערי צדק בעיר בית שמש.

 

בפגישה שהתקיימה הבוקר בשערי צדק הוחלט על הקמת וועדת היגוי משותפת לשערי צדק, קופות החולים ועיריית בית שמש שתתכנן את הרחבת השירותים הרפואיים לנשים, ילדים ויולדות בעיר בית שמש.
 
הוועדה בראשה יעמדו פרופ' מרין וראש העיר בלוך תפעל במטרה להרחיב את מערך שירותי הרפואה בבית שמש באמצעות המערך הרפואי של שערי צדק.
 
בפגישה הבוקר השתתפו נשיא שערי צדק פרופ' יונתן הלוי, ראש עיריית בית שמש, ד״ר עליזה בלוך, סמנכ"ל תפעול שערי צדק דורון נויוירט, סמכ"ל כספים בשערי צדק רות רלב"ג, הרב ישראל סילברסטין, חבר מועצת עיריית בית שמש הממונה על הבריאות, יוחנן מאלי, ראש מטה לשכת ראש העיר ומוניק לוי, מתאמת תחום בריאות בעירייה.


 
ראש עיריית בית שמש, ד״ר עליזה בלוך: ״אנו פועלים לילות כימים כדי לשפר את שירותי הרפואה בעיר ולהביא כמה שיותר שירותים לרווחת התושבים. אני מודה לנשיא ולמנכ״ל בית החולים ולחבר המועצה ישראל סילברסטין ונפעל כדי להעמיק את שיתוף הפעולה עם בית החולים״.
 
מנכ"ל שערי צדק, פרופ' עופר מרין: "שערי צדק משמש שנים רבות כמרכז הרפואי אליו מגיעים רבים מתושבי בית שמש ואנו רואים חשיבות רבה בקשר חשוב זה. אני שמח ומברך על שיתוף הפעולה שנוצר יחד עם ראש העירייה, ד"ר עליזה בלוך שיביא להרחבת השירותים הרפואיים של שערי צדק לרווחת תושבי בית שמש".