ראש הממשלה בנימין נתניהו בביקור במרכז הרפואי שערי צדק

 

נתניהו: "התרשמתי מהרחבת בית החולים, מהדרך שבה אתם מוסיפים יכולת קבלת חולים וכמובן מהעבודה של האחיות והרופאים. אני מאוד מודה לכם על הטיפול בקורונה."

 

מנכ"ל המרכז הרפואי שערי צדק, פרופ' עופר מרין אירח הערב את ראש הממשלה בנימין נתניהו בביקור במרכז הרפואי ובמערך הקורונה.

הסיור כלל ביקור במחלקת הקורונה החדשה המוקדמת בימים אלו, ובחמ"ל מחלקת כתר א'. ראש הממשלה נפגש עם רופאי ואחיות מחלקת הכתר ושמע מהם על העבודה וההתמודדות היומיומית.
 
לאחר הסיור הציג פרופ' מרין לרה"מ את הצרכים של שערי צדק לקראת החודשים הקרובים. ראש הממשלה נתניהו: "אנחנו פה בסיור בבית חולים "שערי צדק" עם פרופ' גמזו, מנכ''ל משרד הבריאות ואיתך פרופ' מרין. התרשמתי מהרחבת בית החולים, מהדרך שבה אתם מוסיפים יכולת קבלת חולים וכמובן מהעבודה של האחיות והרופאים. אני מאוד מודה לכם על הטיפול בקורונה."פרופ' מרין "אני רוצה להודות לראש הממשלה על הביקור החשוב. שערי צדק נמצא בחזית המאבק בנגיף הקורונה. הצוותים שלנו עובדים כבר חודשים רבים במסירות גדולה למען המטופלים ואנו שמחים שרה"מ בא לחזק אותם.
אנו בעיצומה של ההיערכות לקראת החורף ושמחנו לארח את ראש הממשלה ואת ראשי מערכת הבריאות ולהראות להם את הצרכים ואת האתגרים הגדולים העומדים בפנינו ובפני כל המדינה".
 
בביקור השתתפו מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי, פרויקטור הקורונה פרופ' רוני גמזו, ראש המל"ל מאיר בן שבת, מזכיר הממשלה צחי ברוורמן, נשיא שערי צדק פרופ' יונתן הלוי ואישים נוספים.