ביקור השר רפי פרץ במחלקות קורונה

 

השר לירושלים ומורשת: ""חיזוק שערי צדק הוא אינטרס לאומי"

 

השר לירושלים ומורשת רפי פרץ בביקור במחלקת הקורונה במרכז הרפואי שערי צדק: "חיזוק שערי צדק הוא אינטרס לאומי ואני מתכוון להעלות לדיון בממשלה את חיזוק בתי החולים בירושלים"

מנכ"ל המרכז הרפואי שערי צדק פרופ' עופר מרין אירח הבוקר את השר לירושלים ומורשת רפי פרץ, מנכ"ל המשרד, מר אבי כהן סקלי וצוותו לביקור במרכז הרפואי שערי צדק ובמערך הקורונה.במהלך הביקור הציג פרופ' מרין לשר את מערך הקורונה בשערי צדק ואת האתגרים והפרויקטים העתידיים אותם מוביל שערי צדק: הרחבת חדר המיון, הקמת מחלקת קורונה חדשה ובניית מחלקות אשפוז חדשות.

השר ומנכ"ל שערי צדק שוחחו עם הצוותים ולאחר מכן נכנסו לביקור במחלקת כתר ג' ושוחחו עם חולי קורונה המאושפזים במחלקה.

בסיור השתתפו מנכ"ל הרשות לפיתוח ירושלים אייל חיימובסקי והנהלת שערי צדק.שר ירושלים ומורשת רפי פרץ אמר בסיור: ״אני רוצה להביע הערכה גדולה לכם, אתם הלוחמים של מדינת ישראל. אתם מתמודדים פה עם מלחמה של ממש. אתם בחזית ואנחנו כממשלה צריכים לתת את התמיכה המירבית. בתי החולים בירושלים נותנים מענה ללמעלה ממיליון תושבים והמצב של התפוסה לא טוב בלשון המעטה, אעלה את תמונת המצב ואת הצרכים בישיבת הממשלה הבאה. אסור להיכנס לחורף בלי מענה מיידי לבתי החולים בירושלים.״מנכ"ל שערי צדק "שערי צדק נמצא בחזית המאבק בקורונה בארץ כבר למעלה מחצי שנה. הצגנו לשר את האתגרים ואת צרכי הפיתוח הדחופים כדי שנוכל להרחיב את מערך הטיפול לתושבי ירושלים.
אני מודה לשר ולמנכ"ל הרל"י על הביקור והעבודה המשותפת למען שערי צדק ותושבי ירושלים".