מבצע החיסונים נגד נגיף הקורונה החל הבוקר במרכז הרפואי צדק

 

בכירי בית החולים חוסנו בהצלחה ובהמשך השבוע יחוסנו אלף אנשי צוות

 

הבוקר נסגר מעגל בשערי צדק עם החיסון הראשון למנכ״ל המרכז הרפואי שערי צדק, פרופ׳ עופר מרין, היכן שהייתה מחלקת הקורונה הראשונה בירושלים. בכירי הצוותים שהתחסנו פרופ׳ יונתן הלוי, נשיא שערי צדק, פרופ׳ יחיאל שלזינגר, מנהל בית החולים לילדים, ד״ר רמזי קורד מנהל מחלקות הכתר ותמר קינן, מהנהלת הסיעוד בשערי צדק.פרופ׳ עופר מרין, מנכ״ל המרכז הרפואי שערי צדק:
״זה רגע גדול וסגירת מעגל במתחם החיסונים בו אנו עומדים היום. זו הזדמנות להצדיע לצוותים שעובדים אפילו ממש ברגעים אלו ומטפלים במספר רב של חולים בתשעה החודשים האחרונים. צריך להמשיך ולשמור על כללי הריחוק החברתי בין שני החיסונים ואני מקווה שהצוותים הרפואיים שהקריבו הרבה יוכלו לשוב לשגרה בקרוב״.פרופ׳ יונתן הלוי, נשיא שערי צדק:
״אנחנו בפתחו של גל תחלואה נוסף וכעת השאננות היא האויב הכי גדול שלנו. אני ממליץ להמשיך במאמץ המשותף ולהקפיד על כלל הכללים הנדרשים כדי שנוכל כולנו לשוב לשגרה בהקדם״.

ד״ר רמזי קורד, מנהל מחלקות הקורונה:
״זהו מעמד מרגש עבורי, ליוויתי את המחלימים במחלקה וגם חולים קשים שנפטרו. אני מקווה שזה האור שבקצה המנהרה ושאנו בקיצה של התקופה הזאת. אני חושב שהחיסון יעיל ובטוח ושבתוך 4-6 חודשים שנראה את התמורה של החיסון. אני שמח ומתרגש״.