פרופ' חיים לוטן, מומחה בקרדיולוגיה התערבותית הצטרף לצוות מומחי מרכז הלב המשולב במרכז הרפואי שערי צדק

 

פרופ' חיים לוטן, מומחה בקרדיולוגיה התערבותית ומנהל מכון הלב של בית חולים הדסה עין כרם לשעבר הצטרף לצוות מומחי מרכז הלב המשולב במרכז הרפואי שערי צדק

 

פרופ' חיים לוטן, מומחה בקרדיולוגיה התערבותית הצטרף לצוות מומחי מרכז הלב המשולב במרכז הרפואי שערי צדק
 
בשנה האחרונה הצטרפו למרכז הלב המשולב בשערי צדק מספר מומחים בקרדיולוגיה מובילים בתחומים בארץ.

כמו כן, בוצעו לראשונה בארץ פעולות חדשניות בתחום הפרעות קצב וקרדיולוגיה פולשנית

פרופ' חיים לוטן, מומחה בקרדיולוגיה התערבותית ומנהל מכון הלב של בית חולים הדסה עין כרם לשעבר הצטרף לצוות מומחי מרכז הלב המשולב במרכז הרפואי שערי צדק.

פרופ' לוטן נשוי ואב שלושה ילדים נולד בשנת  1952 בחדרה, מומחה בקרדיולוגיה התערבותית, השלים את לימודי הרפואה וההתמחות בקרדיולוגיה התערבותית בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והתמחה משך שנתיים בארה״ב. בשנים  1997-2000 ניהל פרופ' לוטן את מחלקת הצנתורים של בית חולים הדסה עין כרם. בין השנים  2000-2019 ניהל את מערך  הלב בבית חולים הדסה עין כרם בין השנים 2011-2013, פרופ' לוטן כיהן כנשיא האיגוד הקרדיולוגי הישראלי.  יחד עם ד"ר יעקב נחמיאס, פרופ' לוטן יזם והקים את המסלול האקדמי הבין תחומי של חדשנות ביו-דיזיין באוניברסיטה העברית בירושלים. פרופ' לוטן משמש מנהל שותף בכנס המדע הבינלאומי שמתקיים בישראל, Innovations in Cardiovascular" Interventions” והנו שותף במחקרים רבים ומשמש יועץ רפואי לחברות סטרט-אפ רבות. הוא גידל דורות רבים של מתמחים שחלקם הגיע לעמדות מפתח בקרדיולוגיה הישראלית כולל בשערי צדק.פרופ' מיכאל גליקסון, מנהל מרכז הלב המשולב בשערי צדק: "הצטרפותו של פרופ' לוטן מהווה תוספת חשובה  לצוות המוביל  של מרכז הלב המתחדש שלנו. בשנים האחרונות נקלטו כאן מספר מומחים מובילים בתחומי הקרדיולוגיה השונים, שיחד יצרו מרכז לב מוביל וחדשני מאין כמותו. מרכז הלב ממשיך בביצוע פעולות חדשניות וראשונות מסוגן בארץ ומחקרים מובילים לרווחת חולי ירושלים וחולים מכל הארץ שמגיעים אלינו לאבחון וטיפול. אני מברך את פרופ' לוטן ומאחל לו בהצלחה רבה בתפקידו החדש". 

פרופ' לוטן: "אני שמח להצטרף לאחד המרכזים המובילים בקרדיולוגיה הישראלית ומודה על האפשרות להמשיך ולתת לחולים את הטיפול הטוב והמקצועי, ביותר ולתרום מניסיוני לטובת החולים והצוות".