דמי חנוכה חברתיים: בוגרי סדנת התעסוקה של 'שלוה' ועובדי האגף לקידום עסקים בעיריית ירושלים שמחו את מטופלי שערי צדק

 

במסגרת מיזם משותף של סדנת התעסוקה בארגון שלוה הגיעו בוגרים עם מוגבלויותלשמח את מטופלי המרכז הרפואי שערי צדק בחלוקת סבונים ריחניים אישיים מעשה ידיהם

 

במסגרת מיזם משותף של סדנת התעסוקה בארגון שלוה ושל האגף לקידום עסקים בעיריית ירושלים, הגיעו בוגרים עם מוגבלויות מסדנת התעסוקה ועובדי האגף לשמח את מטופלי המרכז הרפואי שערי צדק בחלוקת סבונים ריחניים אישיים מעשה ידיהם שיצרו בסדנת התעסוקה במחלקות בית החולים.

עובדי האגף ובוגרי שלוה חילקו סבוני לב שהוכנו בסדנא הייחודית שמתקיימת במרכז שלוה ומספקת תעסוקה לבוגרים עם מוגבלויות, ובין התוצרים שהבוגרים מכינים בה ניתן למנות כלי קרמיקה ברמה גבוהה מאוד, חליטות תה, סבונים כאמור ומוצרים רבים ונפלאים נוספים.
את הסבונים חילקו הבוגרים והעובדים למטופלים במחלקות השונות במרכז הרפואי, שם פגשו את ח"כ שירלי פינטו (ימינה) שהצטרפה אליהם לחלוקה ויחד הם שמחו את המטופלים בחג החנוכה.

מיזם חלוקת הסבונים הוא תחילתו של שיתוף פעולה רחב בין התעסוקה של שלוה לבין האגף לקידום עסקים בעיריית ירושלים, ובהמשך מתוכננות מגוון פעולות משותפות בנושא של עידוד תעסוקה נתמכת, שילוב אנשים עם מוגבלויות בשוק העבודה, הסברה על שילוב ועוד.
העובדים, הבוגרים הצוותים הרפואיים וכמובן החולים התרגשו מאוד ושמחו מהמחווה היפיפייה!