שר הבריאות ניצן הורביץ בביקור במרכז הרפואי שערי צדק

 

כחלק מהביקור בהשתתפות חברי הנהלת שערי צדק סיירו השר וצוות משרד הבריאות במרכז הסרטן ומכון הרדיותרפיה החדש ההולך ונשלם לקראת פתיחתו בנובמבר 2022, במלר"ד החדש ההולך ומושלם בימים אלו ונפגשו עם מטופלים

 

שר הבריאות ניצן הורביץ בביקור במרכז הרפואי שערי צדק: "משרד הבריאות יעבוד יחד עם שערי צדק על התכניות ארוכות הטווח לפיתוחו של המרכז הרפואי בשנים הקרובות. אי אפשר לדמיין את ירושלים את מדינת ישראל בלי שערי צדק וככל שנוכל נסייע בהמשך פיתוחו".

מנכ"ל שערי צדק פרופ' עופר מרין "שערי צדק נמצא בתנופת פיתוח גדולה כמרכז רפואי ארצי מוביל ואני שמח על העבודה המשותפת עם השר, המנכ"ל וכל הנהלת משרד הבריאות שמחוייבים להמשך פיתוחו של שערי צדק"

נשיא שערי צדק פרופ' יונתן הלוי ומנכ"ל המרכז הרפואי שערי צדק פרופ' עופר מרין אירחו הבוקר את שר הבריאות ח"כ ניצן הורביץ, מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' נחמן אש ואת הנהלת משרד הבריאות לביקור עבודה בשערי צדק. 

כחלק מהביקור בהשתתפות חברי הנהלת שערי צדק סיירו השר וצוות משרד הבריאות במרכז הסרטן ומכון הרדיותרפיה החדש ההולך ונשלם לקראת פתיחתו בנובמבר 2022, במלר"ד החדש ההולך ומושלם בימים אלו ונפגשו עם מטופלים.מנכ"ל שערי צדק פרופ' מרין הציג לשר ולהנהלת המשרד את ההיסטוריה של שערי צדק את תכניות הפיתוח וההרחבה ואת האתגרים המרכזיים של מערכת האשפוז בירושלים בכלל ובשערי צדק בפרט.

שר הבריאות ח"כ ניצן הורביץ "אי אפשר לדמיין את ירושלים ואת מדינת ישראל בלי שערי צדק. מוסד עם עבר מפואר ועתיד מזהיר. אני רוצה להודות למנכ"ל, לנשיא ולכל הצוותים על העבודה המסורה שלהם. אני רואה את שערי צדק כמרכז רפואי ציבורי לכל דבר, אחד הגדולים בארץ שמוביל בתחומים רבים, שהמשרד והמדינה צריכים לפעול לפיתוחו. מרכז הסרטן ומכון הרדיותרפיה הגדול והמיוחד שייפתח בעוד מספר חודשים יהווה בשורה גדולה לתושבי העיר. דנו בנושאים רבים ואנו נעבוד יחד עם הנהלת שערי צדק על התכניות לטווח הארוך בפיתוח, במערך האשפוז ובכל נושא שנוכל לסייע בו". 

פרופ' מרין "אני מודה לשר הורביץ, למנכ"ל פרופ' אש ולכל הנהלת המשרד על העבודה המשותפת הקרובה עם שערי צדק. זכינו לשיתוף פעולה ונכונות רבה לסייע ולקדם את שערי צדק. שערי צדק שחוגג השנה 120 שנות פעילות הוא מרכז רפואי ארצי מוביל ועלינו יחד עם משרד הבריאות לעבוד יחד כדי להמשיך את תהליך התפתחותו לטובת תושבי ירושלים. אנו משלימים את הקמת מרכז הסרטן ונכנסים לתכנון של מגדל אשפוז חדש. משרד הבריאות הוא שותף בכיר ומשמעותי ויחד עם כלל הנהלת המשרד נמשיך לקדם את שערי צדק לדורות הבאים".