מאות משתתפים בכנס לזוגות בהיריון שנערך בתיאטרון ירושלים

 

המרכז הרפואי שערי צדק ערך בסוף השבוע האחרון כנס מיוחד בנושאי היריון ולידה המיועד לנשים הרות ולבני זוגן בתיאטרון ירושלים.

 

בכנס התקיימו הרצאות בנושאי היריון ולידה מפי מומחי שערי צדק ובהם: פרופ' ארנון סמואלוב, מנהל המחלקה למיילדות וסיבוכי היריון, על היריון ולידה, ד"ר רחל מייקלסון, מומחית ביילוד ובגניקולוגיה ובגנטיקה רפואית, על בדיקות גנטיות, ד"ר  דניאל שטלין, מרדים בכיר ביחידה להרדמת נשים ,על אלחוש בלידה ופאנל שאלות ותשובות עם הגב' חוה חכם, המיילדת הראשית במרכז הרפואי יחד עם ד"ר רחל מייקלסון ויועצת ההנקה אדית שטרית. בנוסף, הוזמנו המשתתפים למפגש אישי עם מיילדות שערי צדק להכנת תכנית ליד ולמענה על שאלות אישיות. מלבד ההיבט העיוני של הכנס משתתפי הכנס נהנו מארוחת בוקר עשירה ומיריד מוצרי תינוקות.


המיילדת הראשית של שערי צדק, גב' חוה חכם רואה חשיבות רבה בקיום כנסים מסוג זה: "הצוות המיילדותי במרכז הרפואי שערי צדק מיומן ופתוח להיענות לכל צרכי היולדת. צוות חדרי הלידה ערוך לכל סוגי הלידה ובלבד שרצונות היולדת יעמדו בקריטריונים של לידה בטוחה. חשוב שהיולדת תגיע לחדר הלידה עם ידע בנושא על מנת שתוכל לבחור באפשרות המתאימה ביותר עבורה. הדבר יכול גם לסייע בהפגת מתחים ושאלות אצל האישה ההרה וגם אצל בן הזוג. כנסים מסוג זה בהחלט יכולים לסייע לזוגות שמבקשים מענה מוסמך ומקצועי לכל השאלות העולות סביב ההיריון והלידה".