היחידה למחלות כבד ולבלב בילדים במרכז הרפואי שערי צדק עוסקת במגוון רחב של מחלות, החל במחלות כרוניות, דרך הפרעות חולפות עם טיפול מתאים וכלה בטיפול בילדים שעברו השתלה. 
המרכז הרפואי שערי צדק הוא היחיד בארץ שמציע בדיקת ERCP (בדיקה מיוחדת לדרכי המרה) בילדים קטנים (מבוצע על ידי ד"ר ונגרובר), ואחד משלושה מרכזים המשתתפים בניסוי בתרופה חדשה לצהבת נגיפית בילדים. 
היחידה שותפה למספר מחקרים בתחום הכבד בילדים, ביניהם מחקר על חומר המונע הרעלה מתרופות לו פוטנציאל לטיפול במחלות כבד כרוניות, ומחקר הבוחן השתלת תאי כבד בילדים הזקוקים להשתלת כבד אך אינם ברי השתלה. מחקר זה מתבצע בשיתוף מספר מרכזים מובילים בחו"ל. 

היחידה מפעילה מרפאה רב-תחומית למחלות כבד בילדים הפועלת בשיתוף פעולה הדוק עם תחומי רפואה נוספים בשילוב פעילות תמיכה והתמודדות לילדים ובני משפחותיהם. אחד המאפיינים המייחדים את היחידה לכבד ילדים בשערי צדק הוא התחייבות לתורים מהירים לכל פנייה.
היחידה למחלות כבד בילדים שמה לה למטרה לשמש מרכז מצוינות בכל היבטי תחום רפואת הכבד בילדים מינקות ועד בגרות, ומציעה מגוון שיטות אבחון וטיפול תחת קורת גג אחת. שילוב של מומחיות ואכפתיות, כמיטב המסורת של שערי צדק, מבטיח שילדכם יקבל את הטיפול המיטבי. אנו מחויבים לגישה משפחתית כוללת, בה ההורים שותפים מלאים בטיפול בילד על מכלול צרכיו.


אפשר לפנות לד"ר לדר בכל שאלה לגבי יחידת מחלות כבד בילדים.