כירורגיה משחזרת

המרפאה לכירורגיה פלסטית משחזרת של השד

במרפאה משתתפים כירורגים כלליים המבצעים הסרה חלקית או מלאה של רקמת השד בגלל גידולים וכירורגים פלסטיים המבצעים שחזור של רקמת השד על ידי שימוש ברקמות הגוף או במשתלים לקבלת מראה שד אופטימלי וסימטריה מיטבית.

ניתוחים מיקרו-וסקולריים לשחזור הגפה התחתונה 

ניתוחים לשחזור פונקציונלי משמר של הגפה התחתונה במטרה למנוע קטיעה. הניתוחים מתבצעים תוך שיתוף פעולה של צוות המנתחים הפלסטיים עם צוות מנתחים מהמחלקה לניתוחי כלי דם. 

גידולי עור

טיפול ניתוחי בגידולי עור הכולל הסרה שלמה של הנגע (בהתאם לסוג המקרה) ושחזור הרקמות לקבלת תוצאה אסתטית אופטימלית.
טיפול ניתוחי במלנומה - הסרה רחבה סביב הנגע, דיגום קשרית הזקיף (קשרית לימפה המנקזת את אזור הגידול) והסרתה. המשך הטיפול מבוצע תוך שיתוף פעולה עם צוות האונקולוגים, צוות הכירורגים הכלליים וצוות המנתחים מהמחלקה לניתוחי ראש-צוואר. 

כוויות

טיפול ניתוחי בכוויות תרמיות וכוויות כימיות, השתלת עור, שחרור קונטרקטורות, שיפור צלקות, החלפת רקמת צלקת ברקמת עור בריאה, שיקום עור וצלקות בטכנולוגיה החדישה Recell.

מומים מולדים

תיקון מגוון רחב של מומים מולדים בפנים ובגפיים.
מומי הפנים - תיקון שפה שסועה, תיקון חך שסוע, תיקון מומים מולדים במבנה האוזניים, הסרת שומות כהות גדולות ושחזור במגוון שיטות כולל שימוש במותחני רקמה.
מומי הגפיים - תיקון אצבעות מאוחות (סינדקטיליה), הסרת אצבעות עודפות (פולידקטיליה) וטיפול ניתוחי במומי ידיים מורכבים ונדירים.