מחלקת החשמל מורכבת משתי יחידות שעובדות בשיתוף פעולה:
•    הנדסת החשמל אחראית ברמה ה"אסטרטגית" על מערכות החשמל בבית החולים. בראשה עומד מהנדס החשמל ובצוות חברים הנדסאי חשמל ושרטט. 
•    יחידת החשמל אחראית על האחזקה השוטפת והיומיומית של כל מערכות החשמל, התקשורת, הבקרה והמולטימדיה. 
תחת מנהל יחידת החשמל נמצאים 8 חשמלאים, טכנאים האחראים על טיפול של יותר מ-11,000 קריאות לתקלות או פעולות יזומות בנושאי חשמל ותקשורת, הכוללים תקלות בגופי תאורה והחלפת נורות, טיפול בשקעי חשמל, מערכות קריאת חולה-אחות, מרכזיות תקשורת, טלפונים וסטנטופונים, מערכות מולטימדיה, כריזה, מערכות גילוי וכיבוי אש, מערכות בקרת מבנה ופיקוד.
צוות מחלקת החשמל אחראי על אחזקה שוטפת של מערכות החשמל הגדולות במהלך השנה: מערך המתח הגבוה, גנרטורים, מערכות אל-פסק, בדיקות תרמו גרפיות לכלל לוחות החשמל, לוחות חשמל, בדיקות חשמל תקופתיות. הכול נעשה בהנחיה מקצועית של מהנדס החשמל לחשמלאים ולקבלני חוץ מקצועיים בתחומים הרלוונטיים, בתיאום ומינימום של הפרעה לפעילות השוטפת של בית החולים.
המחלקה מלווה את פרויקטי הבינוי הגדולים שמתבצעים בבית החולים, משלב התכנון, דרך הפיקוח השוטף המסירה וההדרכה גם לצוות הרפואי וגם לצוות האחזקה. 
במקביל, אחראית המחלקה על תכנוני חשמל, תקשורת וגילוי אש לפרויקטים קטנים ובינוניים, חלקם בתיאום ועל פי דרישת אגף פרויקטים. העבודות מפוקחות על ידי צוות המחלקה באופן צמוד מהתחלה ועד המסירה ובדיקת החשבונות.  

מנהל
מר ירון מלכה 

טל': 02-6666905
נייד: 050-8685565