פנייה למיון מלווה בדרך כלל בדאגה ומתח רב. אנו מודעים לכך ונעשה הכל כדי לסייע ולהקל. למיון מגיעים חולים במצבים שונים ואנו מטפלים בכולם על פי חומרת הבעיה ולא על פי סדר ההגעה. נא קבלו זאת בהבנה ובסבלנות!

קבלה וסידור כספי
עם הגעתכם למלר"ד (המחלקה לרפואה דחופה) יש להירשם בדלפק הקבלה שבכניסה. עליכם להציג הפניה מרופא או התחייבות הקופה לתשלום. בהעדר הנ"ל תתבקשו לשלם עבור הביקור. אם תמציאו לנו בהמשך התחייבות הקופה כספכם יוחזר במלואו. 

מיון ראשוני (טריאז')
לאחר הסדרת הביקור תיבדקו על ידי אחות ממיינת שתפנה אתכם להמשך בדיקות וטיפול בהתאם למצבכם. על פי הצורך תעברו בדיקות שונות: בדיקות דם, הדמיות ובדיקות רופא ויינתן לכם טיפול ראשוני. יתכן שתופנו ל"מיון מהלכים" הממוקם בכניסה למיון (קומה 2) סמוך לעגלת הקפה. 

העברה למחלקה
בהתאם למצבכם, יתכנו שלושה תרחישים: 
א. המשך מעקב - עד שנהיה בטוחים שניתן לשחרר אתכם ללא חשש.
ב. העברה למחלקה - אם הוחלט על אשפוז, יתואם הדבר מול המחלקה וצוות המיון ידאג להעביר את פרטיכם למשרד קבלת חולים לצורך פתיחת תיק אשפוז.
ג. שחרור - אם הוחלט על שחרור, תקבלו הסבר מרופא ולאחר מכן תחתום האחות על גיליון השחרור, תמסור לכם מרשמים בהתאם לצורך ותדריך אתכם לגבי המשך הטיפול. יש לפנות עם גיליון השחרור למשרד קבלת חולים לקבלת מכתב שחרור וחשבון עבור האשפוז באם לא הומצאה התחייבות מראש.  

מלווים 
חדר המיון שלנו עמוס מאד וכדי שנוכל להעניק לכל פונה טיפול מיטבי אנו מאפשרים רק מלווה אחד לכל מטופל. אנא קבלו זאת בהבנה.  

מיון ילדים
ממוקם בקומה 6.
שעות פעילות דלפק הקבלה: כל יום בין 08:00-23:00 
לאחר השעה 23:00 יש לפנות לדלפק הקבלה של מיון מבוגרים (קומה 2). לאחר פתיחת התיק בקומה 2 תופנו להמשך טיפול למחלקה.