אונקולוגיה
פרופ' אלברטו  גביזון א' 13:00-16:00

ד"ר אורה רוזנגרטן, ב'/ד' 15:00-18:00

פרופ' רפאל קטן, ג'/ד' 15:30-18:00

ד"ר אסתר טחובר, ב' ה' 15:00-18:00
ג', 14:00-18:00

סרטן ריאה וראש צוואר
ד"ר נורמן יצחק השינג, ב' 15:30-18:00, ד', 14:00-16:00

סרטן השד
ד"ר עירית מרלה, ה' 15:00-18:00


אורתופדיה
ד"ר עמוס פייזר, ג' 16:00-18:00
כף יד
ד"ר גרשון זינגר, א' 15:00-17:30
ד"ר גנאדי יודקביץ, ג' הראשון בחודש 14:00-15:00
ד"ר אלכסנדר ברגמן, ב' 15:00-18:00
כף רגל
ד"ר שמואל וייס, ב'/ד' 15:00-17:15
ד"ר נחום גרינברג, ג' 18:00- 14:30
טראומה / כתף
ד"ר ויקטור ויסברוד, א' 15:00-17:00
ד"ר מיכאל טויבנשלק, ג' 15:00-18:00
ד"ר אברהם מיכאל אלטרגוט, ג' 14:30- 18:00
עמוד שדרה
ד"ר הראל ארזי, א' 15:40-18:20
ד"ר יאיר ברזילי, א' 15:30-16:30, ב' 15:15-15:35, ג' 14:30-18:10, ד' 15:00-18:20
ד"ר דוד הנדל, ב' 14:00-18:40
ד"ר שבתאי סבתו, א' 15:30-17:45
אורתופדית ילדים
ד"ר אהוד לבל, א' 15:00-16:00

אף אוזן גרון
ד"ר דוד כהן, א'/ד' 15:00-16:40
פרופ' ג'אן-איב סישל, ב' 14:30-18:20, ד' 15:00-16:40
ד"ר אורי פלג, ב'/ד' 14:40-17:40
ד"ר רונן פרץ, ג' 15:30-18:30

גנטיקה
פרופ' גאונה אלטרסקו, ד' 16:00-18:00

גסטרואנטרולוגיה
מבוגרים
ד"ר סופיה זיידס, ד' 13:00-14:00
ד"ר אריאלה שטרית, ד' 14:30-15:30
פרופ' ערן גולדין, א' 16:00-18:20, ד' 15:00-18:20
ד"ר דב ונגרובר, ב'  15:00-16:40
ד"ר יוסף ליסי, א'/ב' 14:30-17:00, ד' 14:30-16:30
ד"ר בנימין קוסלובסקי, ד' 15:00-16:00
ילדים
פרופ' דן טרנר, א' 14:00-18:30

גריאטריה
ד"ר יהודה ון דייק, ה' 16:00-18:30
פרופ' משה זוננבליק, ב' 15:15-18:15
פרופ' ארנולד רוזין, א' 16:00-18:30

המטולוגיה
מבוגרים
ד"ר יעקב אשכנזי, ב' 14:00-14:45
ד"ר רוזה רוכלמר, ב' 16:00-17:00
ילדים
ד"ר חגית מיסקין, א'-ה' 15:00-16:30

הרדמה
ד"ר דוד אולשוונג, ב' 15:00-16:30
מרפאת כאב
ד"ר אלכסנדר זלדין, ה' 15:00-16:00

כירורגיה
כירורגיה כללית
ד"ר יוסף אלברטון, א' 16:00-18:20
ד"ר לואיס ריבקין, ב' 15:00-17:30
פרופ' פתחיה רייסמן, ב' 13:00-16:00, ה' 12:00-16:00
ד"ר רם שפירא, ד' 14:20-18:00
פרופ' חליל אבו דאלו, ג' 14:20-15:20
ד"ר ריבחי אבו-דאלו, א' 14:00-15:00
פרוקטולוגיה
ד"ר אלכסנדר מינץ, ה' 14:00-15:45
ד"ר יאיר עדן, א'/ד' 14:00-14:35
כירורגית לב-חזה
ד"ר שלום (שולי) זילברמן, ה' 16:00-17:40
כירורגיה פלסטית
ד"ר יעקב גולן, ג' 11:00-13:00
ד"ר יצחק טוכמן, ב' 15:00-18:00
כירורגית כלי דם
ד"ר צבי אברמוביץ, ג' 14:00-16:15
ד"ר איליה גולדין, ג' 15:00-16:00
פרופ' חיים ענר, ב' 15:00-19:00
כירורגית שד
ד"ר משה כרמון, על פי הצורך,
טל': 02-5645162 שלוחה 7
02-6555265 שלוחה 7
מכון רביד, בנייני עזריאלי, 
טל: 050-8685685 

ד"ר טל הדר, ב' 15:00 -18:00

מחלות זיהומיות ילדים 
ד"ר יחיאל שלזינגר, ב' 15:30-18:00

נוירולוגיה 
מבוגרים
פרופ' איזבל קורן לובצקי, א' 14:00-14:30, ד' 15:00-16:00
ילדים
פרופ' ורדה גרוס צור, ב' 14:30-18:00
טוקסיקולוגיה
ד"ר יורם פינקלשטיין, ה' 15:30-18:00

נפרולוגיה
מבוגרים
פרופ' יצחק סלוטקי, ג' 15:45-16:45
ד"ר לינדה שביט, א' 14:30-15:30
ילדים
פרופ' יעקב פרישברג, ב' 16:00-17:20
נשים ויולדות
מיילדות וסיבוכי היריון
פרופ' סורינה גריסרו גרנובסקי, ד' 15:30-17:00
ד"ר בוריס צוקרמן, ד' 14:30-17:00
ד"ר מיכאל שיה, ד' 13:00-17:00
ד"ר ולדימיר פלוטקין, ה' 15:30-18:00
ד"ר אורנה רייכמן, ג' 15:30-18:30, ה' 15:30-17:30
פרופ' ארנון סמואלוב, ד' 15:30-20:30
ד"ר חן סלע, א'-ב' 15:30-18:30
גינקולוגיה
פרופ' עוזי בלר, ב' 14:30-18:00
ד"ר רויטל ארבל, א'/ג' 15:00-18:00
ד"ר רחל מייקלסון-כהן, ג' 15:30-19:00
ד"ר שגית ארבל, ו' 08:30-10:00
ד"ר פאיז חטיב, א' 14:30-15:30
אולטראסאונד מיילדותי
ד"ר רון רבינוביץ, א'/ד' 15:30-21:00
ד"ר אייל מזעקי, ב'/ה' 15:30-20:00
פוריות והפריה חוץ-גופית
פרופ' חננאל הולצר, ג' 15:00-19:30
פרופ' טליה גבע אלדר, א' 14:45-20:40
ד"ר מיכאל גל, ב' 14:30-20:00


עיניים
ד"ר בן ציון סילברסטון, א' 15:00-18:30, ג' 14:30-16:00, ה' 15:45-18:30
ד"ר יעקב רוזנמן, ב'/ד' 15:00-17:15
ד"ר סוזי רונן, א' 14:00-15:00
ד"ר ישראל שטרסמן, א' 15:00-18:00

פנימית
ד"ר שושנה זווין, ד' 15:00-16:20
אנדוקרינולוגיה
ד"ר גבריאל מונטר, ה' 15:00-16:30
גושה
פרופ' ארי זימרן, ד' 16:00-18:00
טיפול נמרץ
ד"ר משה הרש, א' 15:30-17:00

קרדיולוגיה
פרופ' מיכאל גליקסון, בתיאום עם המזכירות בטל' 02-6555974/5
פרופ' דן צבעוני, א'-ה' 15:00-18:00 בתיאום עם המזכירות בטל' 02-6555974
ד"ר מיכאל אילן, ג' 16.00-17.30
ד"ר עדי בוטנרו, א' 14:30-19:00
ד"ר יונתן בלקין, א' 17:30-19:00, ב' 16:00-19:00, ג' 16:00-18:00
ד"ר מדי מוריאל, ב' 15:00-15:30, ג' 14:30-15:30
ד"ר שמואל מיילר, א' 15:00-17:00
ד"ר מרק קלוטשטיין, א' 17:30-19:00
ד"ר דוד רוזנמן, ב' 15:00-15:30, ד' 15:30-17:00
דימות לב
ד"ר אריק וולק
קרדיולוגיה ילדים
ד"ר דניאל פינק, ב' 16:00-18:30
קוצבים
ד"ר אהרון מדינה, א'/ה' 14:40-15:40
שיקום ומניעה
ד"ר יעקב קליין, ה' 15:00-16:30

ראומטולוגיה
מבוגרים
פרופ' גדעון נשר, א' 15:00-15:45, ד' 15:00-16:15
ד"ר גבריאל ברויאר, ב'/ה' 15:00-17:00
ילדים
פרופ' פנחס השקס, ב' 15:00-18:00
ד"ר פאולינה נבון אלקן, ד' 14:00-16:00

דימות
פרופ' עירית הדס הלפרין, א'-ה' 11:45-15:30
דימות לב
ד"ר אריק וולק
אנגיוגרפיה
ד"ר אנטוני פרשטנדיג, א' 15:00-15:30

ריאות 
מבוגרים
פרופ' גבריאל איזביצקי, א' 14:30-16:30, ג' 15:00-16:30
ד"ר אפרים מלצר, ג'-ד' 16:00-18:00
ד"ר אריאל רוקח, ג' 15:00-18:00, ה' 15:00-15:20
ילדים
ד"ר שמואל גולדברג, ג' 15:00-15:30
פרופ' אלי פיקאר, ב' 16:00-18:30
המוקד לזימון תורים
02-6555999