נשים ויולדות

אגף נשים ויולדות במרכז הרפואי שערי צדק מפעיל את מחלקת המיילדות הפעילה בארץ, עם למעלה מ-20,000 לידות בשנה, בנוסף להיותו מרכז מוביל לגינקולוגיה כירורגית ואונקולוגית ולהפריה חוץ-גופית, עם כ-2800 פרוצדורות ניתוחיות בשנה וכ-1500 טיפולי הפריה. במקביל מפעיל האגף את מרפאות הנשים, מרפאות ייחודיות לבריאות האישה והעובר השמות דגש על מתן מידע בין-תחומי, מעמיק ומקצועי למטופלות ועל ליווי, תמיכה וייעוץ לבני הזוג. 

מחלקות ויחידות האגף:
אולטרסאונד מיילדותי וגינקולוגי

ביחידה לאולטרסאונד מיילדותי וגינקולוגי נבדקות נשים המאושפזות במחלקות הנשים, נשים הפונות למיון הרגיל ולמיון המיילדותי ונשים המופנות מקופות החולים לבדיקות מכוונות או פולשניות. 

אורוגינקולוגיה ורצפת אגן

שירות אורו-גינקולוגיה ורצפת האגן במרכז הרפואי שערי צדק מציע אבחון וטיפול לנשים הסובלות מהפרעות בשליטה על שתן ומצניחת איברי האגן.   

אנדוקרינולוגיה גינקולוגית ומיילדותית

היבטים רבים של בריאות האישה קשורים בהשפעות הורמונליות. המרפאה נותנת מענה לנשים עם בעיות הורמונליות ההמשפיעות על נושאים בתחום רפואת הנשים.  

גינקולוגיה

המחלקה עוסקת בכל תחומי הכירורגיה הרלוונטיים לנשים - אנדוסקופיה גינקולוגית, גינקו-אונקולוגיה (טיפול בנשים הסובלות מגידולים ממאירים גינקולוגיים כגון סרטן ברחם או בשחלות) וניתוחים רדיקליים. 

היחידה להרדמה מיילדותית

היחידה משרתת את כל הנשים המגיעות ללידה בבית החולים. רופא מרדים נמצא בחדרי הלידה באופן קבוע וזמין לכל יולדת המבקשת אלחוש אפידורלי. בנוסף, מייעצים רופאי היחידה לנשים בהיריון בסיכון ולנשים המעוניינות לשלול סיכונים לקראת שימוש במשככים בלידה. 

הפריה חוץ גופית (IVF)

המחלקה מאובזרת באמצעים מודרניים המספקים רמות גבוהות ביותר של טיפול רפואי לצד רגישות כנה לפרטיות המטופלים. ישנו דגש מיוחד על בטיחות וביטחון וקיימות מערכות רבות במקום על מנת להגן על חומרים ודגימות הנמצאים במעבדות היחידה. 

לידה בשערי צדק

הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם. במרכז הרפואי שערי צדק אנו מיילדים למעלה מ-20,000 תינוקות בשנה. אנו מטפלים במגוון רחב של לידות: הריונות רגילים, הפריה חוץ גופית והריונות בסיכון גבוה. המומחיות הרפואית שלנו תספק לך את הטיפול המקצועי הטוב ביותר.

מחלות שפירות של הפות והנרתיק

מרפאת מחלות הנרתיק מטפלת בבעיות בעריה (פות) ובלדן (נרתיק) המאופיינות בגרד, הפרשות וכאבים ביחסי אישות.

מיילדות וסיבוכי היריון

המחלקה למיילדות וסיבוכי היריון כוללת את חדרי הלידה, מחלקות האם והיילוד, היחידה להריון בסיכון גבוה ויחידת האולטרסאונד המיילדותי. 

מרפאת גיל המעבר

מרפאת גיל המעבר במרכז הרפואי שערי צדק מיועדת לנשים בגיל 40-60 ומציעה מענה ראשוני למגוון בעיות של גיל המעבר. המרפאה מטפלת גם בנשים יותר צעירות שהפסיק להן המחזור.   

מרפאת ילדות ומתבגרות

המרפאה הרב-תחומית מספקת ייעוץ משותף של המחלקה הגינקולוגית ובית חולים יום לילדים עבור ילדות ונערות מהלידה ועד גיל 21 הסובלות מהפרעות משולבות.

נגה - נשים בסיכון גבוה

מרפאת נג"ה (נשים בסיכון גבוה) היא מרפאה רב-תחומית המיועדת לנשאיות של מוטציה בגן BRCA. המרפאה מספקת את כל הבדיקות - גינקולוגיה, כירורגיה, גנטיקה והדמיה - הנדרשות למעקב תחת קורת גג אחת בשני ימי בדיקות מרוכזים לכל אישה.