דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

הערכה ממוחשבת

התוכנה e-link מספקת הערכה ממוחשבת כוללנית ומצוידת באביזרים אלקטרוניים למדידת טווחי תנועה ותפיסה גסה ועדינה של היד. איסוף נתונים ממוחשב מאפשר מדידות מהירות ומדויקות, ניתוח סטטיסטי ודיווח ברור. ניתן להשתמש בהערכה ממוחשבת לסיוע בעריכת חוות דעת משפטיות, דוחות מהלך שיקומי ומכתבי סיכום ושחרור מהמכון.

טיפול בכוויות

הטיפול מציב אתגר מיוחד בגלל שילוב טיפולי בריפוי העור, בכוויות שמתפתחות ובכאב. מטרות הטיפול בתקופת האשפוז הן לשמור על גמישות הפרקים, למנוע התכווצות השרירים והגידים (הגבלת טווח התנועה) ולעודד תפקוד עצמאי מרבי. לאחר שחרורו של החולה מבית החולים, הריפוי בעיסוק מתמקד בטיפול בצלקות ע"י התאמה של חבישות לחץ, התקנת סדים לשמירת מנחים תקינים של מפרקי היד והפעלה אינטנסיבית של היד תוך עידוד להשגת תפקוד יומיומי מקסימאלי.

התקנת סדים

סד הוא מכשיר המותאם אישית ליד המטופל במטרה לתמוך בפרקי היד ולייצבם. התערבות טיפולית זו תורמת להחלמת הרקמות, למניעת עיוותים ולשיפור בתנועה.
המרַפאת בעיסוק מתאימה את הסד מחומר פלסטי (קשיח או רך) בהתאמה אישית לידו של המטופל ובהנחיית הרופא. התקנת הסד מלווה בהדרכה בשימוש בו.

התאמת אביזרי עזר

המרַפאת בעיסוק מומחית בהתאמת אביזרי עזר לשיפור התפקוד היומיומי הכולל כמו: ידיות מיוחדות, מתקנים ואביזרים למטבח ואמצעים לטיפול עצמי שמאפשרים פעילות מרבית.

הערכה וייעוץ ארגונומי

מטרת הייעוץ לנתח את סביבת העבודה על מנת לזהות גורמי סיכון ולהציע פתרונות לשיפור התפקוד ולמניעת פגיעות מצטברות הנובעות מליקויים בארגון סביבת העבודה, בשיטות העבודה או בגורמים מנהלתיים.