דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

מחקר

הרשות למחקר ופיתוח

מרכזיות המחקר היא אחת האינדיקציות הטובות ביותר למצוינות בבית חולים. בשערי צדק, המחקר הינו מרכיב חשוב מפעילויות היומיום בכל מחלקות המרכז הרפואי. ניתן להתעדכן בתחומי המחקר הנוכחיים בדפי המחלקות הרפואיות.

הסינוף האקדמי של המרכז הרפואי שערי צדק לפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים יוצר לשערי צדק יחסי שיתוף פעולה הוראתיים ומחקריים פוריים ביותר. ההוראה והמחקר צועדים יחדיו ומעידים שניהם על מהותו של ארגון שופע חיוניות שפניו לעתיד.

אחת לכמה שנים מקובצים פירות של מחקרים רבים שנערכו ע"י חוקרי שערי צדק ורופאיו בשנים האחרונות לתוך כרך המחקרים של שערי צדק. אנו גאים להציג את כרך 2013 (ניתן לצפייה בקישור מימין) בו ניתן לקרוא על הישגים מחקריים ראויים לציון אשר נרשמו בשערי צדק במגוון רחב של תחומים במהלך השנים 2009-2013.

מדעית

מדעית היא חברת בת של המרכז הרפואי שערי צדק שמובילה את שיתופי הפעולה של בית החולים עם חברות מהתעשייה.

מדעית מחברת בין בית החולים לתעשייה ואחראית על הסכמי מחקר וניסויים קליניים, הסכמי ייעוץ ושירות, מרכז חדשנות כולל הנגשה של נתונים קליניים ודגימות, מחקרי תיקוף של טכנולוגיות דיגיטליות, ומסחור של טכנולוגיות ידע וקנין רוחני בפיתוח צוות בית החולים.

ועדת הלסינקי

תפקידה של ועדת הלסינקי הוא לאשר כל ניסוי רפואי בבני אדם, שייערך בבית החולים. תפקידה להבטיח את זכויותיהם, בטיחותם ורווחתם של המשתתפים בניסוי הרפואי, על-ידי בחינה ואישור הניסוי הרפואי וכן לעקוב אחר מהלך הניסוי לרבות השינויים החלים בהערכת הבטיחות של מוצר המחקר, בפרוטוקול הניסוי, בטופס ההסכמה מדעת וכו'.