בית חולים שערי צדק לוגו שערי צדק המרכז הרפואי שערי צדק הוא בית חולים בירושלים. נחנך ב-י\"ט בשבט תרס\"ב 27 בינואר 1902. מייסדו ומנהלו הראשון במשך 45 שנה, היה ד\"ר משה וולך, דמות מרכזית בתולדות הרפואה בתקופת היישוב. בשנת 1980 עבר בית החולים למשכנו החדש בשכונת בית וגן בירושלים רחוב שמואל בייט 12, ת.ד 3235, ירושלים 9103102 02-6666666 חזית בית החולים
דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

היחידה לגידולי ראש צוואר

אודות

גידולי סרטן המופיעים במערכת הגוף הנקראת "ראש צוואר" אינם מן הגידולים השכיחים אולם הם מצריכים טיפול על ידי קבוצת מומחים במספר מקצועות רפואיים.

הצוות שלנו מונה רופאים מומחים ברפואת אף אוזן וגרון, ברדיותרפיה ("הקרנות"), באונקולוגיה רפואית (טיפולים כימותרפיים ואימונותרפיים), טיפול פאליאטיבי (טיפול תומך), רפואת פה ולסת ותזונה רפואית. האבחון והטיפול בגידולים כדוגמת סרטן הגרון, סרטן לוע האף, סרטן בלוטת התריס ועוד מבוססים על עבודת צוות וקבלת החלטות טיפוליות תוך היכרות והבנה עמוקה של מצב החולה, מצב המחלה והכלים הטיפוליים המורכבים.

אנו שואפים להשיג ריפוי מלא תוך שימוש במירב האמצעים העומדים לרשות הרפואה ולפעמים כולם גם יחד אצל כל חולה – ניתוח, קרינה, כימותרפיה ואימונותרפיה.

העבודה של "צוות ראש צוואר" מבוססת על יכולותיו הגבוהות של בית החולים ומחלקות אף אוזן וגרון, פה ולסת, מכון הקרינה, אשפוז יום אונקולוגי ומחלקת האשפוז האונקולוגית. כל המומחים חברי הצוות הם בעלי ניסיון וותק רב בטיפול בגידולי ראש צוואר בישראל. אנו עושים כל מאמץ על מנת להביא מרפא ומזור למטופלינו בכל שלב של מחלתם.

מידע למטופל ולמטופלת

יצירת קשר