השירות לגידולי מערכת העיכול מטפל בכל סוגי ממאירויות של מערכת העיכול החל מסרטן הושט קיבה לבלב דרכי מרה מעי גס כולל גידולים בחלחולת (רקטום) וגידולים בפי הטבעת .כמו כן מטופלים גידולים נדירים כגון גידולים נוירו אנדוקריניים וכן גידולים מסוג GIST כמו כן מטופלים המאובחנים עם סרטן כבד ראשוני HCC .מטופלים במסגרת מרפאה רב מקצועית.
בשיתוף עם יחידת כבד בבית החולים מתקיימים דיוניים רב מקצועיים עם כירורגים גסטראנטרולוגים ורדיולוגים פולשניים בכל חולה מורכב להחלטה הטיפולית המיטבית למחלתו. בשרות לגידולי מערכת העיכול מתקיימים מחקרים קליניים בתרופות מתקדמות במגוון אינדיקציות כגון סרטן קיבה ומעבר קיבה ושט מעי גס ולבלב.