דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

מכון קרינה

עם פתיחת המחלקה החדשה בשערי צדק, המטרה היא לבסס מרכז ייחודי עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, מבלי להתפשר על מכלול הצרכים הרגשיים של המטופלים ובני משפחותיהם.
הנהלת המחלקה הצליחה לגייס את מיטב הרופאים, הפיזיקאים, האחיות, רנטגנאי ריפוי וצוות האדמיניסטרציה. בנוסף, הצלחנו לגייס אנשי מקצוע צעירים ולצוות אותם לקולגות מנוסים יותר, כדי לאפשר להם ללמוד ולהיכנס לתפקיד בצורה הטובה ביותר.

לאור העובדה שרדיותרפיה מבוססת על טכנולוגיות מתקדמות, המכון הצליח לרכוש את הציוד המתקדם והאמין ביותר (מכשרי טרובים של חברת ווריאן) בנוסף, רכשנו מכשירים מחיוחדים לטפל בגידולים ספציפיים (Sensus BRAINLAB AND) המכון גם הצליח להתקבל לקבוצת המחקר של ה National Cancer Institute בארה"ב (NRG Oncology).

דרך קבוצה זו, המכון יאפשר למטופלים להשתתף במחקרים המתקדמים ביותר הנערכים ברחבי העולם. יחד עם ההתקדמות הטכנית, אנו מחוייבים לייצר את החוויה הטובה ביותר בפן הרגשי והטיפולי עבור המטופל ובני משפחתו.

מכון הקרינה בשערי צדק מעניק את מגוון הטכנולוגיות שקיימות בחוד החנית של טיפולי הקרינה בעולם. אי לכך, המכון נערך להעניק IMRT, VMAT, Image guided radiotherapy, Radiosurgery. הדגש מושם בו-זמנית על הטכנולוגיות המתקדמות ועל החשיבות של טיפול מלא אמפתיה וחמלה למטופל ולבני משפחתו.

גישה זו לטיפול במתמודדים עם סרטן, תאפשר למרכז הרפואי שערי צדק לפרוץ דרך בפן המחקרי והרגשי עבור המטופלים. כך למשל ההשתייכות ל NRG (קבוצת המחקר המובילה של המכון הלאומי לסרטן בארה"ב) הבוחנת את השילוב של טיפולי הקרנות ותרופות מתקדמות כמו אימונותרפיה, חשובה באותה מידה כמו שיתוף פעולה ייחודי עם פרופסור אמיר עמדי מאוניברסיטת רייכמן שמטרתו לסלול דרך להפגת חרדה ומתח בזמן טיפולי הקרנה.