דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

המרפאה לגידולי עור נותנת מענה לחולים עם אבחנה של מלנומה, גידולי תאי קשקש של העור (SCC), גידולי תאי בסיס של העור (BCC), גידולי טפולות העור (Adnexal tumors) וגידולים נוירו-אנדוקריניים של העור (Merkel cell carcinomas).

הטיפול מנוהל על ידי צוות רב תחומי הכולל:
אונקולוגיה - רופא אונקולוג ומומחה קרינה
כירורגיה פלסטית, מנתחי מוהס,
רופאי עור
רופאי אא"ג
אחיות יעודיות
אנו עובדים בשיתוף עם היחידות השונות הדמייה, פתולוגיה ועוד.

המטופל שהופנה למרפאת גידולי העור נדון בישיבת צוות רב תחומית בה שותפים רופאים מומחים ובעלי ניסיון בתחומם. בישיבה מוצג החולה, מבוצעת הערכת מצב, הערכת מחלה, הערכת גורמי סיכון, נערך דיון בנוגע לחלופות הטיפול כולל אפשרויות לטיפול במסגרת מחקר קליני, ומתקבלת המלצה ותוכנית טיפול אישית למטופל.

במידת הצורך, המטופל מוזמן לישיבה, במהלכה הוא נבדק ע"י צוות הרופאים ומתקבלת החלטה טיפולית, ובהתאם להחלטה הוא מופנה להמשך הערכה וטיפול. ישנה חשיבות רבה לעבודת נצוות הרב תחומי, המאפשרת מענה מקיף, אבטחת איכות הטיפול, ריכוז המענה למטופל נותן מענה מעלה תוך חיסכון זמן ומשאבים ומבטיח התאמת טיפול מירבית. אנו מאמינים כי טיפול מיטבי כולל מרכיבים שונים בהם צרכים רפואיים, אך גם רגשיים, סוציאלים ועוד וכי יש לתת מענה לכל הצרכים.

השירות הסיעודי נותן מענה מקצועי למטופלים בשלבים השונים של ההתמודדות עם מחלת הסרטן. הצוות מספק מענה מדויק ומקיף למטופלים בהתאם לצורכיהם. ומלווה את המטופלים לאורך המסע משלב האבחנה, בירור, טיפול, מעקב.

המטופלים מקבלים מענה מיתר היחידות והמרפאות בהתאם לצרכים ולרצונם: יעוץ סוציאךי תזונאית, פזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, פסיכותרפיה, ליווי רוחני, מרפאה אינטגרטיבית וטיפולים אינטגרטיבים, יעוץ מרפאת פליאציה ואיכות חיים ועוד.