דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

אשפוז ואשפוז יום

קבלה לאשפוז - מרפאה טרום ניתוחית

במרפאה זו מבצעים את כל הבדיקות והסידורים המקדימים לקראת הניתוח כך שביום הניתוח המטופלים יכולים להגיע ישירות למחלקה. הזימון למרפאה זו נעשה על ידי מזכירות המחלקה המאשפזת. בתאריך שנקבע יש לפנות למשרד קבלת חולים בקומה 4 מצוידים בהתחייבות לאשפוז. במהלך היום תעברו בדיקות מקיפות ויקבע לכם מועד לניתוח. ביום הניתוח תיקלטו ישירות במחלקה.

קבלה לאשפוז מתוכנן

בבוקר יום האשפוז עליכם לפנות עם ההפניה לאשפוז למשרד קבלת חולים בקומה 4, שם יתבצע הרישום המשרדי לבית החולים. לאחר הסדרת האשפוז תופנה למחלקה, שם יקלוט אותך הצוות המקצועי.
שעות פעילות משרד קבלת חולים: א'-ה', 07:00-18:00; ו', 07:00-12:00

מה להביא?

• טופס הפניה לאשפוז
• התחייבות מוסדית של קופת חולים (טופס 17), התחייבות אחרת או אמצעי תשלום עבור האשפוז (מזומן, צ'ק, כרטיס אשראי)
• תעודת זהות
• מכתב מהרופא המפנה (אם נדרש)
• כל המסמכים הרפואיים המצויים בידיכם, כולל צילומי רנטגן
• רשימת התרופות אותן אתם לוקחים דרך קבע

חפצים אישיים

במחלקת האשפוז יינתנו לכם כל הפריטים הבסיסיים הנחוצים לשימושכם האישי: מגבת, פיג'מה וכלי מיטה. עם זאת מומלץ להביא חפצים אישיים שבית החולים אינו מספק, כגון מברשת שיניים, משחת שיניים, סבון רחצה, שמפו, כלי גילוח, מי בושם, נעלי בית וחלוק. אם נוח לכם להשתמש בסוג מסוים של סבון או אם ברצונכם ללבוש את הפיג'מה שלכם, אין כל מניעה להביא פריטים אלה.
שיניים תותבות: כדי למנוע אבדן יינתן לכם כלי מיוחד לאחסון השיניים התותבות. אנא הקפידו להשתמש בכלי ולא להשאיר את השיניים על הארונית או בתוך המיטה! אין ההנהלה אחראית לשיניים תותבות שאבדו.
רצוי להביא כלי מיוחד או קופסא לשמירת האביזרים האישיים כגון משקפיים, שעון וכו'.
מומלץ להביא חומר קריאה ונגן מוסיקה.
מומלץ לא להביא לבית החולים חפצי ערך כגון תכשיטים, חפצים אישיים בעלי ערך סנטימנטלי ומסמכים שאינם נחוצים במהלך האשפוז. בעת הקבלה לאשפוז מומלץ למסור את הפריטים לבני המשפחה.
בית החולים אינו אחראי לנזק, לאבדן או לגניבה של פריטים אישיים של החולים, לרבות חפצי ערך, בגדים, כלי רחצה, תותבים לסוגיהם ועוד.

שחרור מאשפוז

רופאי המחלקה משתדלים להודיע לחולה או לבני משפחתו על שחרור החולה יום אחד מראש. תעודת השחרור/סיכום המחלה ומרשמים לתרופות יימסרו לחולה או לבני משפחתו על ידי האחות המשחררת. תעודת השחרור/סיכום המחלה משמשת כתעודה רפואית לרופא המשפחה ולמקום העבודה. אין לעזוב את בית החולים ללא מכתב שחרור/סיכום מחלה של רופא.
לקראת השחרור, החולה יקבל מאחות המחלקה הסבר והדרכה להמשך טיפול ובמקרים חריגים מנת תרופות ליום נוסף. חולה המוזמן לביקורת מרפאה לאחר האשפוז, מתבקש לקבוע תור במוקד לזימון תורים (טל' 02-6555999) או ישירות במרפאה. שימו לב! קביעת התור היא באחריות המטופל בהתאם להמלצות הרופא.
אנא זכרו ביום הביקור במרפאה להצטייד בהתחייבות מקופת חולים או באמצעי תשלום (מזומן, כרטיס אשראי או המחאה).

אשפוז יום כירורגי (אי"כ)

במסגרת זו מתבצעים ניתוחים שאינם מחייבים אשפוז במחלקה (המנותחים משתחררים באותו יום).
עם קבלת הפניה מרופא דואגת פקידת הקבלה באי"כ ליצור קשר עם המטופל ולהזמינו למרפאה הטרום-ניתוחית ולניתוח. ישנם מקרים בהם אין צורך בטרום-ניתוח.
ביום טרום-הניתוח יש להגיע למשרד אי"כ בקומה 5 עם התחייבות לטרום-ניתוח, התחייבות לאשפוז, תשובות לבדיקות שנתבקשת לבצע ע"י הרופא, צילומים או כל בדיקת הדמיה רלוונטית.
ביום הניתוח יש לגשת לאי"כ בקומה 2. על המטופל להקפיד על ההנחיות שקיבל טרם הגעתו.
עם תום הטיפול יקבל המטופל מכתב שחרור מהאחות המשחררת.
אם קיימת המלצה לביקורת לאחר ניתוח, באחריות המטופל ליצור קשר עם המוקד לזימון תורים בטל' 02-6555999 לתיאום התור.

מידע נוסף

יצירת קשר

 • זימון תור לאי"כ (קומה 5)


  טל': 02-6555378
  02-6555255
  02-6555797
  פקס: 02-6666696

  אי"כ (קומה 2)


  טל': 02-6666179
  פקס: 02-6555879