קליטה לסטאז'
קביעת תכנית הסטאז' והליכי הקליטה לעבודה נעשים מול רכזת הסטאז' גב' עופרה לבסאי. התכנית נקבעת בשיתוף ובתיאום עם הסטאז'ר תוך התייחסות לרצונות הסטאז'ר וצורכי המערכת.
שינוי במועד תחילת הסטאז'
1. רשאי להתחיל בסטאז' כל תלמיד לרפואה שסיים את לימודיו, עמד בבחינות הגמר וקבל הרשאה לסטאז' ממשרד הבריאות. כמו כן, בוגר רפואה מחו"ל שקיבל דיפלומה מוכרת אשר עמד בהצלחה בבחינה לקראת הסטאז' וניתנה לו הרשאה לסטאז' מטעם משרד הבריאות.
2. ניתן להתחיל את שנת הסטאז' בחמישה מועדים לאורך השנה - ינואר, מרץ, מאי, יולי ונובמבר. כל בקשה לשינוי במועד שנקבע יש לעשות בתיאום עם המשרד ולאחר מכן בפנייה בכתב למשרד הבריאות.
סטאז' נמשך 12 חודשים, מתוכם חודש חופש. תקופת היעדרות של עד 30 ימים במצטבר בשל שירות מילואים, מחלה או לידה תיחשב כחלק מהסטאז'. כל היעדרות מעבר ל-30 ימים תחייב בהארכת הסטאז' שלא על חשבון חופשה. יש לפנות בכתב למשרד הבריאות בבקשה להארכת ההרשאה לסטאז'.