אודות
מחלקת שירותי משק בית אחראית על תחומים רבים ומגוונים, בין היתר ניקיון, טקסטיל ( כביסה ומדים), העברות, אירועים ועוד. במחלקת משק בית מועסקים כ-230 עובדי ניקיון ו-15 מפקחי קומה האחראים על ניקיון כלל שטח בית החולים המשתרע על כ-90,000 מ"ר וכולל כ-50 מחלקות אשפוז, עשרות מרפאות ומכונים . בנוסף אחראית המחלקה על ניקיון ביה"ס לאחיות על שלוחותיו, כולל מגורי הסטודנטים והאחיות ברחבי העיר.
מידע נוסף
יצירת קשר
-
טלפון : 02-6555250