אודות
המחלקה לתזונה ודיאטה המנוהלת על ידי ד"ר קרן הרשקופ מתווה את מדיניות הטיפול התזונתי במרכז הרפואי שערי צדק. צוות המחלקה, הכולל דיאטנים בעלי רישיון מקצועי של משרד הבריאות, מהווה חלק בלתי נפרד מהצוות הרב מקצועי הפועל בבית החולים במחלקות האשפוז ובמרפאות השונות ברחבי בית החולים. לדיאטניות תחומי התמקצעות שונים על פי המחלקות של בית החולים. צוות הדיאטנים מעריך את מצבם התזונתי של החולים המאושפזים, קובע את צרכיהם התזונתיים על סמך מצבם הרפואי, מדריך ומטפל בהתאם.
מידע נוסף
יצירת קשר
-
טלפון : 02-6555200
-
דוא"ל : dieta@szmc.org.il