דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

מה המטופלים אומרים עלינו?

טרם נתקלתי בשרות כל-כך אנושי, רגיש ומקצועי כפי שקיים כאן!
מעריכים ומוקירים מעומק הלב!
מתוך טופס משוב על המחלקה הכירורגית, אפריל 2017. נכתב בעילום שם.

___________________________________________________________________________

לכבוד פרופסור יונתן הלוי, מנכ"ל
הנדון: מחלקת כירורגית ילדים

...לאחר כמעט שבוע של אשפוז נכדי במחלקת כירורגית ילדים הייתי רוצה להביע את הערכתי המלאה, בימים שרק קל להתלונן, אני מוצאת לנכון לפרגן למחלקה זו.
נכדי הופנה על ידי רופא ילדים לשערי צדק לעשות אולטרסאונד לשלול היצרות שוער הקיבה. לצערנו, הבדיקה הצביעה שאכן מדובר בהיצרות. הבשורה על ניתוח הייתה שוק עבורנו. נכנסנו להיסטריה של בכי וחשבנו איך שוהים בבית חולים ובמיוחד כשמדובר בתינוק בן חודש!!!
אני ובתי (אמו של התינוק) הרגשנו שעולמנו חרב עלינו. לצערנו מניסיונות אשפוז בבתי חולים שהיו במשפחתנו היו חוויות מאד לא נעימות "בלשון המעטה".
עם כל הצער שמדובר באשפוז, זו הייתה עבורנו חוויה מתקנת.
נתחיל בתנאים הפיזיים, הכל חדש, הצבעים, העיצוב, הקישוטים, התאורה, כל אלה תורמים לאווירה רגועה, נינוחה ותומכת.
אך מעל הכל- הצוות האנושי שמאייש את המחלקה. זה המקום לאמר "רבות מחלקות עשו חיל אך כירורגית ילדים עלתה על כולם".
צוות הרופאים- נתחיל בד"ר ארמון, שניתח את נכדי, שמדבר בגובה העיניים, מקצועי, ענייני, נתן לנו להרגיש שאת היקר לנו מכל אנחנו מפקידים בידיים הכי טובות.
ד"ר ארקוביץ' שקיבל אותנו במיון, הסביר והרגיע עם המון סבלנות את התופעה, עם המון הקשבה השיב לכל שאלותינו- ואלה לא היו מעט...
פרופ' אבו דאלו עם החיוך שלא יורד מפניו, נינוח, מרגיע ולעתים תכופות בא לעדכן אותנו על מצב חדר הניתוח (הניתוח לא נקבע מראש אלא על בסיס מקום פנוי) עם הרבה נכונות לסייע.
ולגבי צוות האחיות- מרב התרגשות, דמעות זולגות מעיני כל פעם כשאני נזכרת במלאכיות שמאיישות את המחלקה. שאלתי את האחות האחראית על מחלקה, גלית, גלית- "איך? איך בחרת אותן אחת אחת??" לא נתקלתי אפילו באחות אחת שחיוך תמידי לא היה על פניה! צוות האחיות נולד עם חיוך על הפנים ומאז החיוך קפא על פניהן......אדגיש כי במהלך האישפוז, זאת הייתה גם דעתם של יתר המאושפזים במחלקה....
אז תודה רבה מקרב לב לאחיות...לבנות השירות וכוחות העזר..
להיות רופא או אחות זו שליחות, אכן כל אחד ואחת מהמחלקה שליחים מושלמים!!! ארי בית החולים שנתברך בכאלה אנשים!....
בכבוד רב,
י' ק', ינואר 2017

___________________________________________________________________


To the Esteemed Professor Reissman, נ"י

I would like to take this opportunity to convey my appreciation, firstly to the Almighty, for having restored me back to good health. Included in that, is my gratitude for sending me to his wonderful messengers at Shari Zedek Hospital.
Beginning with the excellent care and consideration I received in the emergency room, to the wonderful care I received on the ward.
Four years ago, when I first met with you prior to my surgery, I hadn't had the best experience on the ward, and remember asking you then, if patients also have right?
I apologize if you took offense then, but you did assure me saying that they most certainly do.
My most recent experience leaves me with only words of praise. I felt that I was treated as an individual, with respect and understanding. The doctors were gentle and discreet. While it was obvious they were busy, they were clear in explaining my situation, and answered any questions that I had. At this point, I would like to make special mention of Dr. Neuman, who took the extra few minutes to explain the situation when it appeared to be getting a bit complicated. He was clear, to the point, with that touch of compassion that helped set me at ease.
I would to express הכרת הטוב to the entire staff, but specifically for the man behind the scene, the "captain of the ship" who ensures that there is clear sailing. May הקב"ה grant you continued success, good health, and all that you need to continue your special work.
Wishing you all the best,
D.H., December 2016


___________________________________________________________________________

לכבוד
פרופ' יונתן הלוי, מנהל המרכז הרפואי שערי צדק
א.נ.מ.

"אחרי טיפוס על הר גבוה, מוצאים עוד הרים רבים לטיפוס. עצרתי כאן רג למנוחה, כדי להציץ בנוף המפעים המקיף אותי, להביט אל המרחק שעברתי.
אבל אני יכול לנוח רק לרגע, שכן יחד עם חירותי באה אחריות, ואינני מעז להשתהות, שכן צעדתי הארוכה טרם הסתיימה. "נלסון מנדלה (נשיא דרום אפריקה לשעבר וחתן פרס נובל לשלום).
...הנני מטופל במחלקה הכירורגית לאחר ניתוח Whipple שבוצע לאחרונה ע"י פרופ' בן חיים...
בעת מנוחה של רגע, לאחר חודשים רבים של אשפוזים, ברצוני להביע את תודתי ומלא הערכתי על הטיפול המסור, היחס האישי, האכפתיות והליווי הרפואי, שקבלתי מרופאי המחלקה הכירורגית בראשותו של פרופ' רייסמן, וכל צוות הסיעוד בניהולה של הגב' אניקה שורץ. זו אכן מחלקה ייחודית המעניקה לכל החולים יחס, מקצועיות ומסירות יוצאי דופן.
כמו כן ראויה לציון עבודת צוות המחלקה עם המרכז המשולב לרפואה משלימה בראשות ד"ר אוברבוים ועוז לוי.
מעל לכולם תודה. תודה מיוחדת לפרופ' בן חיים שבאישיותו ובמקצועיותו הרבה הוא מהווה עבורי את עמוד האש ההולך לפני המחנה. צעדנו ביחד כברת דרך רבה וטיפסנו על הר גבוה מאד ואף על הקשיים הוסיכונים הרבים הוא לא ויתר עלי. בסבלנות אין קץ, במקצועיות ראויה לכל הערכה, הוא העניק לי טיפול שבזכותו אני יכול היום לכתוב מתב זה ולחזור לחיים.
אנו אסירי תודה על יחס שכזה, כן ירבו כמוהו. הוא דוגמא ומופת לשאר הרופאים. התנהלותו המופלאה ראויה לציון ולשבח בכל דרך אפשרית, בתקווה ששאר הרופאים בישראל יהיו כמותו.
"יהי רצון שידיו העוסקות במלאכה יהיו תמיד ידי ברכה והצלחה"
משפחת ד', אוקטובר 2016

___________________________________________________________________________

"לא רק לומר לכם תודה רבה על שירות נפלא, יחס אישי, המון סבלנות כלפי החולים ורצון טוב לעזור לנו להרגיש טוב.
הייתי מאושפזת מספר פעמים ועכשיו נותחתי אצלכם. אני פשוט שמחה שבחרתי בכם.
שוב תודה, ותמשיכו בעבודת הקודש שלכם."
מטופלת. פברואר 2018

___________________________________________________________________________

"Thank you for a very pleasant hospitalization. I felt taken cared of and understood (even in English!) May you have הצלחה in all you do!"
חני, מטופלת , 2018

 

מעוניינים לשלוח מכתב?
info@szmc.org.il
נשמח לשמוע מכם