ללדת בשערי צדק, להרגיש בבית


הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם. במרכז הרפואי שערי צדק אנו מיילדים למעלה מ-22,000 תינוקות בשנה, כ-6000 מתוכם בשלוחת ביקור חולים. אנו מטפלים במגוון רחב של לידות: הריונות רגילים, הפריה חוץ גופית והריונות בסיכון גבוה. המומחיות הרפואית שלנו תספק לך את הטיפול המקצועי הטוב ביותר.
בבחירת מקום הלידה מעורבים הרבה שיקולים. חשוב לנו שתדעו במה אנו מאמינים:

הלידה שלך, הדרך שלך.
אנו מאמינים כי על ההורים להיות שותפים בטיפול בתינוק מההתחלה. אנו נשמח להיפגש עימכם במהלך ההיריון ולדון אתכם על תכנית הלידה שלכם.
אנו נציג לכם מספר רב של אפשרויות, כולל טכניקות רבות להקלה על הכאבים, מגוון תנוחות בלידה, יוגה, דיקור סיני, לידת מים, תרפיה ושימוש בכדור פיזיו.
אתם תקבעו אם אתם מעוניינים בלידה טבעית או אפידורל. אם תרצו לנסות לידה רגילה למרות שעברתם ניתוח קיסרי בעבר, אנחנו נייעץ לכם ונעמוד לצידכם בבחירה שלכם.
המיילדות שלנו עוברות הכשרה בטכניקות לידה רבות ושמות דגש רב על פתיחות על מנת שהלידה תהיה חווייתית. אנו נזרום איתכם בסוג הלידה שתבחרו, יש לנו כלים רבים לשם כך.

•    בתחנת האחיות יש מסכים המחוברים און-ליין למוניטורים שבחדרי הלידה כדי להבטיח מעקב מלא וזמינות מיידית לטיפול במידת הצורך.  
•    אנו מוודאים כי לאם ולתינוק יש מספיק זמן יחד מיד לאחר הלידה.
•    אנו מעודדים הנקה. המיילדות שלנו יסייעו לך בהנקה הראשונה ומדריכות ההנקה שלנו עומדות לרשותך בכל שאלה ובכל בעיה, גם לאחר השחרור מהמחלקה. 
לאורך כל תהליך הלידה אנחנו מנסים, בהתאם לצרכים ולהעדפות האישיות שלכם, להעניק לכם את השירות והטיפול הטובים ביותר. בואו, בקרו והתרשמו.


למידע אודות קורס הכנה ללידה לחצו כאן 

לצפייה בהטבות ליולדת לחצו כאן