דלג לתפריט הראשי (מקש קיצור n) דלג לתוכן הדף (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2)

טיפול נמרץ ילדים

היחידה לטיפול נמרץ ילדים במרכז הרפואי שערי צדק מעניקה טיפול רפואי וסיעודי לילדים מגיל מספר ימים ועד גיל 18 שנים.

אודות

היחידה לטיפול נמרץ ילדים במרכז הרפואי שערי צדק מעניקה טיפול רפואי וסיעודי לילדים מגיל מספר ימים ועד גיל 18 שנים הסובלים ממחלות מורכבות וקשות, מפציעות חמורות עקב תאונות וממחלות מסכנות חיים. כמו כן צוות היחידה מטפלת ומשגיחה על ילדים לאחר ניתוחים מורכבים, טראומה וחבלות מורכבות , מחלות נשימתיות קשות, ניתוחים נוירוכירורגיים, כוויות, הפרעות מטבוליות  ועוד. הטיפול ניתן על ידי צוות רב מקצועי של רופאים מכל התחומים, צוות סיעודי מיומן וצוות פרא רפואי המסייע בכל הנדרש למתן טיפול מיטבי כולל השגחה רצופה אחר מצב המטופל, מעקב וניטור על ידי מכשור מדויק תוך מתן טיפול מקצועי וכוללני בחולה ובמשפחתו.

מידע למשפחות המטופלים והמטופלות

אנחנו מודעים לקושי הרב כאשר יקירכם מאושפז בטיפול נמרץ אם באופן מתוכנן ואם באופן פתאומי . הצוות נכון לעזור בכל מה שאפשר ולשתף אתכם ההורים במהלך המחלה והטיפול ביקירכם . צוות היחידה מעודדת את נוכחות ההורים בכל עת ליד החולה פרט לזמנים בהם מתבצעות פעולות כירורגיות או פעולות חריגות . כמו כן אנו מאפשרים ביקורים של סבים וסבתות אולם מפאת אופי הטיפול ביחידה , שמירה על פרטיות והחשש מהעברת זיהומים לא ניתן לאפשר ביקורים של אנשים נוספים בתוך היחידה. קיים חדר מיוחד להורי הילדים בצמוד ליחידה וכן מרחבים נוספים בהם ניתן לפגוש את המבקרים שלכם.

צוות

צוות היחידה לטיפול נמרץ ילדים כולל 3 רופאים מומחים קבועים ורופאים מתמחים . הרופאים המטפלים ביחידה הם מומחים ברפואת ילדים ובטיפול נמרץ ילדים עם ניסיון רב. אנו עובדים בשיתוף פעולה מולטידיסציפלינארי עם כל מחלקות בית החולים לקבלת ייעוץ ועזרה מקצועית.

צוות האחיות כולל אחיות מוסמכות ואחיות בעלות התמחות בטיפול נמרץ ילדים.

כמו כן, קיים צוות פרא-רפואי שעובד בשיתוף פעולה מלא עם הצוות הרפואי והצוות הסיעודי וכולל עובד/ת סוציאלי/ת , פיזיוטרפיסטית , קלינאית תקשורת, מרפאה בעיסוק, טכנאי הנשמה, תזונאית, וכו'

מידע למטופל ולמטופלת

יצירת קשר

  • טלפון : 02-6555573
  • טלפון 2 : 02-6666173
  • מיקום: בניין הדור הבא, קומה 7
  • שעות ביקור: בין השעות 08:00-12:00